Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányan tervezitek azt, hogy...

Hányan tervezitek azt, hogy szülés után egy szobába lesztek a picivel a kórházban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk, Szolnokon már tudtommal mindenki együtt van a picivel.
2009. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt sem volt választási lehetőség!!(bp)

Én nagyon örültem neki,hogy egész nap velem lehetett!!!

2009. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Hat en terveznem de ugy tudom ez amit te mondasz ez az alapitvany szobak,nalunk ez nem olcso 8000ft/nap ezt nem tudjuk megtenni!Meg szerintem szules utan az a par nap kell is mindenkinek,hogy regeneralodjon az kismama,majd raer nem aludni ha mar hazament.
2009. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én a két nagyobbal is együtt voltam és most is úgy tervezem.36 hetes km
2009. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is együtt leszek a picivel, már úgy várom:-))

37+2 hetes kismami

2009. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék együtt lennia picivel. Elsőt várom. Itt állítólag éjszakára akkor is elviszik a picit. Ki sem hozzák etetésre, inkább adnak neki cukros vizet vagy teát. Én ezt nem szeretném.


Volt, aki azt mondta, hogy kell az anyának az a pár nap "nyugodt" pihenés.

Én szeretném, ha mellettem lenne, hisz' 9 hónapig egyfolytában velem volt! :)


33 hetes

2009. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálunk teljesen ingyenes ez a szolgáltatás.Csak nem tudom eldönteni,hogy szülés után (első baba) képes leszek-e rögtön minden figyelmemet a babára fordítani?Félre ne értsetek várom a picim és imádom nagyon.Csak ugye nekem is kellene majd 1 kis idő,hogy összeszedjem magam.

Boldog babavárást mindenkinek!

30 hetes

2009. jún. 9. 18:10
 8/12 anonim ***** válasza:
18:08-as!bizony vannak akik hallani sem akarnak arról hogy velük legyen a bébi mert nem tudnak pihenni.Mikor a lányomat vártam és bent voltam már a kórházban,rajtam kivül senki nem választotta a baba-mama szobát pedig voltunk egy páran.Mindenki másként gondolja,nekem eszembe sem jutott akkor sem és most sem hogy ne legyen velem,én már szülés után 4 órával szóltam hogy hozzák ki a babámat,nekem nem volt fárasztó ellátni odabent,de persze vannak akik nehezen szülnek stb....és vannak akik alapból hallani sem akarnak róla.őket én sem igazán értem.én amugy sem vagyok az a lepasszolós fajta szülő,csak a legvégső esetben bizom másra a gyerekeimet hogy vigyázzanak rájuk.és ezzel nem másokat akarok minősiteni ,én ilyen vagyok nekem ez a véleményem,de sztem ez is a normális.
2009. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés írója!Majd ott el fogod tudni dönteni sztem,és ha szeretnél is vele lenni de mondjuk szeretnéd előtte kialudni magad akkor hagyni fogják nyugi!nálunk Tatabányán volt akinek első éjszakára bevitték jól kialudta magát aztán következő reggeltől már vele volt végig.sztem ennyire rugalmasak minden kórházban,főleg ha mondjuk a nővérke is szült már akkor tudni fogja hogy egyik másik anyukának kell az a kis pihenés aztán bele lehet vetni a mélyvízbe.:)
2009. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én az elsővel tavaly együtt voltam a kórházban, de 5 nap alatt aludtam 6-8 órát akkor sokat mondok.... nem lehet pihenni. 5 baba és anyukájuk volt ott.

de idén is szülök de ettől függetlenűl ilyenbe megyek :)

2009. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!