Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta 2x borzasztóan...

Tegnap óta 2x borzasztóan nagyot nyilallott a hasam aljába, mintha kést zúrtak volna bele, pedig csak egyhelyben ültem.37. hétben vagyok, mitől lehet ez, jelent valamit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 37 héten vagyok, de én ezt már hetek óta érzem. Időszakosan előjön, van hogy néha úgy érzem, mintha a hüvelyemben szúrkálna az a "kés".Gondolom valamiféle tágulás, vagy izommunka eredménye a nyilallás, de ne izgulj, én mondom elég rég érzem már ezt, de semmi különösebb vonzata nincs. Ne lepődj meg, lesz még sokszor. Nincs baj. Nomeg amúgyis 37 hetesek vagyunk már, vagy mi :-)
2009. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez a 28. héten kezdődött, akkor kezdett el kinyílni a méhszáj. Szerintem neked is ez lehet. Igazából nincs jelentősége, mert te már 37 hetes vagy, ha ilyenkor kezdesz el nyílni az nem baj, már vissza sem tartják a szülést ha úgy alakul, hogy ki akar jönni a baba. Nálam más volt a helyzet, pihenést és magnéziumot javasoltak, így sikerült még húznom. Most a 36. hétben járok, de jó lenne még 1-2 hetet húzni. Ha aggódsz menj el dokihoz és kérd meg, hogy vizsgálja meg a méhszáj állapotát, szerintem tuti, hogy kezdesz nyílni.

2009. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszkat:)!

Könnyű szülést Nektek:)))!!!

2009. jún. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!