Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányra mi jo terhesen?...

Vashiányra mi jo terhesen? Nagyon fáradékony vagyok, lehet vashiányos vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres Cseppet!
2008. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Maltofert szedtem, de a vashiányt vérvizsgálatból állapítják meg, nem "ránézésre" :)
2008. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom h vérvvizsgálatbol nézik,de az már lassan 2 honapja volt,csak nem voltam ennyire fáradt,áll tudnék aludni.
2008. ápr. 11. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
A fáradékonyságot okozhatja maga a terhesség is. Kérd meg az orvosod, hogy kérjen egy laborvizsgálatot, nézzék meg a véredben a SeFe(szérum vas), és a TVK(teljes vaskötő kapacitás) értékét, és ha kórosat találnak, az orvosod úgyis el fogja mondani, hogy mit kell szedned. Boldog Babavárást!
2008. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóvl egyetértve, a fáradtság nem biztos, hogy a vashiánytól van, maga a terhesség is okozhatja. Ha mégis aggódsz, akkor egyél egy kis Béres vasat, azt recept nélkül is lehet kapni, vagy más vastartalmú vitamint, a többi sjnos csak receptre kaphzató. Én pl. a Ferro Folgammát szedem.

Boldog babavárást!!

2008. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a verkepem nekem is tokeletes, megis az elmult par hetben annyira faradt voltam, hogy elaludtam mindenhol, este 9h-kor mar agynak doltam...szedek amugy terhesvitamint is, s ennek ellenere. orvosom azt mondta, hogy szedjek vasat meg plusszban, csak arra figyeljek oda, hogy a magneziumot (magneB6) ne a vassal, hanem minimum 3 ora kulonbseggel vegyem be.. 2 napja szedem a vasat, de kicserelodtem, ismet a regi vagyok, tele energiaval..
2008. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cékla:)
2008. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok mint te,nekem a magne B6 segít.én a 32.hétben járok még szedem
2008. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!