Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászati vizsgálat...

A nőgyógyászati vizsgálat okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam ezen az oldalon, hogy aki elvesztette a babáját, erre fogja. Van ennek alapja? De akkor nem vizsgálna meg a doki, ha ez kockázatos lenne. Nem igaz?
2009. jún. 9. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Elvileg nem okozhat, hisz hát muszáj a dokinak időközönként megnézni a méhszájat.Ennyitől nem szabad, meg hát az egész 15 másodperc, nem sok, nem is fáj.Mondjuk ezt is dokija válogatja, kinek milyen a keze úgymond.

Szerintem ha egy baba el akar menni, akkor elmegy, ha pedig nem akkor megmarad, vizsgálat ide vagy oda.Nekem két vetélésem volt, és egyik sem a vizsgálat után szakadt meg.

Persz vannak olyan vizsgálatok amik rizikósabbak, de gondolom te a sima vizsgálatra gondoltál.

2009. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is így gondolom, hogy amelyik baba menni akar az megy és amelyik maradni, az marad. Én is már sajnos túl vagyok egy missed ab.-on. Meg annyira finoman nyomkodja meg a doki az ember hasát, hogy abból nem lehet baj.
2009. jún. 9. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az egyik ismerősöm azt mesélte, hogy 11 hetesen volt dokinál, aki (szerinte) elég durván vizsgálta meg őt a hüvelyi ultrahanggal. Másnap vérzett és elvetélt. Ő a dokira és a vizsgálatra fogja...

Szerintem pedig egy véletlen egybeesés!

Én ehhez a dokihoz járok 6 hetes terhességem óta, és nagyon meg vagyok vele elégedve, soha nem vizsgált durván...

üdv: 33 hetes pocis

2009. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Hat nem tudom,nekem az elso babam akit elvesztettem,anyosom azt mondta azert mert az orvos megvizsgalt!Most hogy megint varandos vagyok nem engedtem,hogy a doki megvizsgaljon csak huvelyi uh-om volt es minden rendben van 11 hetes vagyok!
2009. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!