Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hónapos terhesen, akkor...

Hat hónapos terhesen, akkor most festhetem a hajam ammóniás cuccal vagy sem?

Figyelt kérdés
A legtöbbet nyugodtan festetik. Ti hogy álltok ezzel?
2012. márc. 6. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, semmi bajotok nem lesz. Én a 9 hó alatt többször is festettem a hajam, majd utána rendesen kiszellőztettem.
2012. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na azért! Köszi a választ, nekem az ammóniamentes festék két hét alatt kopni kezdett, és háromszor annyiba is került. Muszáj bevetnem valami rendes cuccot. Akk' majd szellőztetek.
2012. márc. 6. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is festettem terhesen többször is.
2012. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fess. Csak amig rajta van a fejeden a cucc, addig ne zard be magad a furdoszobaba, mert akkor tomen y a szag. Persze azert nem ajanlott 2 hetente ujra festeni. :-) De ezt te is tudod!

Kellemes szepulest!

2012. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt ugyan szellőztetheted, mert a fő baj az, hogy a fejbőrön keresztül jut a káros anyag a szervezetedbe! Nem javasolt, nekem a doki is azt mondta, sőt a fodrász is. Ammóniamentes festékkel szabad, vagy mellírozni, mert az nem megy be a fejbőrbe!
2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Ami a 30 perces hatoido alatt a fejboron keresztul felszivodik, az kevesebb kart okoz, mint egy szal cigi.

Persze dohanyozni se kell, de a teljes terhesseg alatt 2x-i, akar 3x-i festestol semmi baja nem lesz a babanak.

2012. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak az első három hónapra tiltotta meg védőnő/fodrász/orvos. Amikor az lejárt, vettem ammóniamenteset, de az rossz volt, azóta úgy nézek ki mint egy mocsári szörny, már muszáj valamit csinálnom.
2012. márc. 6. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekem azt mondta anno a védőnő, hogy jó szellőztetős helyen festessem a hajam vagy fessem. Egy ablak mindenképpen legyen nyitva. Legjobb pedig az, ha kisebb kereszthuzat van, hogy jobban szellőzőn a helység, ahol tartózkodom.

Én 9 hónap alatt takarítottam is, dolgoztam vegyszerrel, semmi baja nem lett a lányomnak. Nyilván nem várhattam arra, hogy ön tisztulni fog a wc-m.

2012. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A lanyommal 4 honaposos voltam, amikor befestettem (eskuvore mentunk). Kulfoldon elek, itt szolnak erte. Hu, hogy en mit kaptam a dokitol!

A masodikat tervezzuk, szoke a hajam, ami mar egy honap lenovessel gazul nez ki.

2012. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó előtti, de örülök annak, hogy mindig beleakadok ezen az oldalon valam kötekedőő .....be, képzeld én is tisztítom a wc-m, és nem vagyok fogyatékos, szóval takarítok vegyszerrel, de nem kenem a fejemre, másrészt viszont én úgy vagyok vele, hogy amit el lehet kerülni azt elkerülöm, nyílván a takarítás muszáj, de mondjuk a festés helyett a mellír is megtette. Nem kötelező egyetérteni én az előző kommentemmel a kérdező kérdésére válaszoltam az én véleményemet. Viszont ez a wc takarításos szókiforgatás elég hülyeség volt,de érezd azt, hogy most aztán jól megmondtad nekem.
2012. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!