Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este borzalmas gyomorfá...

Tegnap este borzalmas gyomorfájdalmaim voltak 10 hetesen, (hánytam is) ez normális?

Figyelt kérdés

Görcsös fájdalom volt, a hányás után is még sokáig tartott. Fél óráig csak feküdni tudtam összegörnyedve. Nagyon megijedtem. Második terhességben vagyok, az elsőnél semmi ilyesmi nem volt, csak "sima" émelygés.

Mit tegyek, ha megismétlődik?

(Délután narancsot és mogyorót ettem, talán attól?)


2012. márc. 6. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vírus is, de lehet epe is. ELeinte nekem csak 1x 1x volt, de a terhességem végére már gyakori sajna.
2012. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni, mert első terhességem 8 hetében vagyok és én csak émelygek. De olvastam ,hogy mogyorót csak keveset lehet enni terhesség alatt ,de az a legjobb ha kerüljük.Boldog babavárást :)
2012. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem virusfertozesem volt 6 hetes terhesen. 6 oran keresztul hanytam. Vizet ittam, hanytam. A vegen osszeestem a faradtsagtol, de aztan elmult minden tunetem, es a babanak sem lett semmi baja.

Figyeld magad, ha ujra eszel mogyorot, vagy narancsot es a hanyas ujra jelentkezik, akkor ne edd tovabb.

Egyebkent szerintem semmi ok aggodni.

:-)

2012. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ma jobb, de még mindig nagyon furán vagyok. Narancsot ettem azóta, és nem lett bajom, a mogyorót kerülni fogom.

Ha megint görcsölök, elmegyek dokihoz.. :S

2012. márc. 6. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a gyomrom a mogyorótól, szerintem tuti attól volt. Hajlamosít allergiára a terhesség alatt. Szerintem is kerüld. Én egyszer ettem pár szemet és majdnem azonnal kihánytam. Ha ilyen görcsölős vagy, akkor a mézzel majd nyáron az eperrel is vigyázz, ezek is kiválthatnak allergiás reakciót. Igyál egy kis kamillateát, hogy megnyugodjon a gyomrod, de ha nem múlik, doki!
2012. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na végül másnap meg ment a hasam, úgyhogy tuti elkaptam valamit, elmentem orvoshoz is. Ma már jobb.
2012. márc. 8. 06:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!