Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog köldök fölött...

Mikor fog köldök fölött rugdosni a babám? Most köldöknél érzem már egy jó ideje, vagy alatta.23 hetes vagyok. Mikor éreztétek fölötte?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg a méh legfelső része 24 hetesen éri el a köldök vonalát. Tehát utána olyan 26-28 hetesen már biztos elkezd túlérni a köldöknél tehát akkor már érezheted:)

2 gyerekes mami

2009. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Csak kíváncsi voltam. Azért örülök hogy még nem a bordáimat rugdalja :)de azt is várom azért!
2009. jún. 9. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 22 hetes kismama vagyok, az első picimmel és nekem kb. egy hete úgy mocorog, hogy látom is a hasamon. Legfőképpen a köldököm jobb oldalánál van (kisfiú)és már fent is érzem és látom is. Leggyakrabban és legerősebbeket, még a köldökömmel egy szinten érzek.

Minden várandósság más, csak leírtam a tapasztalatom.

Örömteli és egészségben gazdag babavárást kívánok!

2009. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is! :) Nekünk kislány lesz :)

Látni már a 19. héttől látom hogy rugdos, csak mindíg a köldök vonalában hol itt-hol ott, van hogy az oldalamnál látom :) Néha nagyon vicces :)

És mostanában az a hobbija hogy napi 4szer legalább kinyomkodja magát.

2009. jún. 9. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 25,5 hetes vagyok és bizony igen csak szokott rugdalni a manó a köldököm fölött egy 2-3 ujjnyira.

Elgondolkodtam, hogy nem-e lehet összefüggésben a magassággal? Szerintem egy magas nőnél, akinek hosszú a felsőteste később kerül a baba a köldök fölé, mint egy pici nőnél, akinél kisebb helyen növekszik egy ugyanakkora baba.

2009. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 22 hetes kismama vagyok és 160 cm, úgyhogy ebben tényleg lehet valami! :) Én is szoktam mosolyogni, főleg az a fura, amikor egyik pillanatban még alul érzem, majd gondolom a kis kezével már felül is. Lehet, hogy kis karatés lesz belőle!:)
2009. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!