Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a baba az 5. héten?...

Mekkora a baba az 5. héten? Nekem azt mondta a doki hogy 4,1 mm. Az jó? Jövő héten kell visszamennem, akkor leszek 7. hetes terhes. Mekkora kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten 7mm-es volt, de lehet egy kis eltérés, a lényeg, hogy nőjön, és akkor már hüvelyi UH-n látszani kell a szívverésnek (lehet, hogy hasin is, azt akkor én még nem próbáltam). Ne izgulj, drukkolok!
2009. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 5het az4+valamanyi ugye?Mert az 5+valamenyi az mar 6hetes nem?

ugy oszezavarodok ezek a hetek szamolasanal.

nekem 5heten meg nem volt baba csak petezsak.

2009. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6+1 hetesen csak petezsákom volt. És 4+5 hetesen semmit sem látott a doki!!! És a 4+5 hét már az 5. hétnek számít! Szóval, nagyon klassz méreted van :-)) .

Egyébként a 4 mm egy 5+6 hetes terhességnek felel meg Uh szerint. De valószínű neked hamarabb volt peteérésed mint a 14. nap...

2009. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy nem a 14.nap, ugyanis általában 25-26 naposak a ciklusaim. Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de már több helyen láttam ezeket a 4+5 hetes. Ez pontosan mit is takar? 4 hetes és 5 napos?
2009. jún. 9. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy link.

[link]

Ez nagyon jó arra,hogy összehasonlitsd a leleteiddel.Megtudhatod,hogy Átlagban adott korban milyen méretekkel rendelkezik a baba.Persze ne úgy nézd,hogy az eltérések azok rosszat jelentenek.Csak mégis egy támpont,hogy tudjál viszonyitani.Ha valami baj lenne ,akkor azt a doki úgyis megmondja.De csak megnyugtató,hogy tud az ember hasonlitani valamihez.És persze ne felejtsük el,hogy 1-2 hét eltérés lehet plusz-minusz a szülés várható idejétől,ami teljesen normális.

2009. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!