Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat előtti nap mit lehet/kell/ajánlatos enni? A héten megyek. Vagy mit ne egyek előtte való nap?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van a cukroddal akkor bármit ehetsz, a lényeg hogy aznap mikor mész csak vizet ihatsz. Én rosszul lettem, de hozzá kell tennem azért, mert nekem a terhességem elejétől alacsony volt a cukrom, így minden reggel felkelés után enni kellett, aznap pedig ugye kimaradt.

Boldog babavárást:)

2009. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Amíg nem voltam ezen a vérvételen azt hittem én is,hogy minden rendben van a cukorszintemmel,de nagyon magas lett 8,9-es,és 7,8-ig jó.Szerintem jobb ha kerülöd előtte való napokba a sok szénhidrát tartalmú ételeket és a cukrosokat.Ami nálam meglepő,hogy azóta rendben van a cukorszintem,pedig nem végzek kőkemény diétát.

Ja,vigyél citromlevet mert azt megengedik,hogy beletedd a cukros vízbe,azzal egy kicsit elviselhetőbb az a szirup.Boldog babavárást neked is!!!!

34 hetes kismami

2009. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha rendben van a cukrod, akkor teljesen mindegy, hogy mit eszel előtte való nap
2009. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nem tudom hogy hogy áll a cukrom, de soha életemben nem volt vele bajom. Remélem most sem lesz.


Szép napot Nektek!

2009. jún. 9. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl. palacsintát ettem előtte való nap, és semmi baj nem lett, ha rossz a cukrod akkor így is úgy is rossz lesz.
2009. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy szóval nem mondta a dokim, hogy figyelnem kellene az étkezésemre előtte. És valahogy úgy adódott, hogy a vizsgálat előtti nap szinte kizárólag csak édességet ettem. Tökéletes eredményem lett.
2009. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem függ össze. Akkor jó :) Remélem minden rendben lesz.
2009. jún. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!