Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy 6 hetesen...

Miért van az, hogy 6 hetesen sokkal nagyobb volt a hasam mint most 11 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az első pár hétben a legtöbb nő hasa puffad. Nyugi,nincs semmi baj.
2009. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert talán fel voltál puffadva,ez természetes ebben az állapotban.Majd olyan 16-20 hét között kezdi már a baba kinyomni a pocakot,akkor már tőle domborodik.Még nagyon aprócska a babád,de megnő:D

Lesz még nagy pocid is hidd el,itt láthatod hogy fejlődik a babód hétről-hétre.


[link]


Boldog babavárást.

2009. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor én is 6 hetes voltam ugy éreztem mekkora hasam van,és ugy is volt felvoltam fujodva,a 12 heti uh után kezdett el naprol napra jpbban látszik most kezdtük a 15 hét elejét és nagyon szép kerek már,és babát is érzem sokszor olyan ferde a pocim mert vándorol eggyik oldalrol a másikra :-),gyorsan tellnek a napok és meglátod hamar érezni fogod a puffadás a baba növekedése miatti különbséget :-),minden jot
2009. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!