Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg annyira sok + 13 kg...

Tényleg annyira sok + 13 kg 35 hetesen? Az orvosom nagyon leszidott.

Figyelt kérdés
Azt mondta, még rengeteg idő van hátra, hol lesz ennek a vége?Diétát javasolt, a terheléses cukor rendben volt.
2009. jún. 9. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

az attól függ, hogy mennyiről indultál, vagyis inkább attól, hogy volt-e rajtad súlyfölösleg.

én a 37. hétig 12-t híztam a kisfiammal. (akkor megszületett)

2009. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Hülye az orvosod. Van, aki 20-30 kilót is felszed és semmi, de semmi baja nem lesz!!!

Nem árt picit visszafognod az édességeket és a sót, az sokat segít, de szerintem nagy diétába ne kezdj bele.

2009. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, ne nyugtalankodj. Már nincs olyan sok a végéig, bár a baba még akár heti 20-25 dekát is hízhat. Nem tudom, a doki mit szólna, ha jóval többet híztál volna? Az a fontos, hogy a babád rendesen fejlődjön, rólad meg majdcsak lemegy az a néhány + kiló. Szerintem nem fontos diétáznod, de ha mégis akarod, akkor most könnyen megoldhatod. Itt a sok friss gyümölcs, zöldség, nem csak finomak, de nagyon egészségesek is és rengeteg bennük a vitamin is, így egy csapásra több problémát is megoldanak. Ja, és nem is hizlalnak...
2009. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!39 hetesen szültem,+20 kg.-val.Kérdeztem a dokit,nem-e baj,azt felelte nem,csak nehezebben megy le utána!

4 hós kislány anyukája

2009. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Én is osztom,hogy nem sok.

Amúgy az orvosok is néha mondanak olyat,anyum helyében n akkora pofont lekevertem volna a dokinak amikor születtem.Anyu 20 kg-t hízott(50ről indult) és 1 hónappal szülés előtt befektették szülés előtt pedig azzal riogatták,hogy megfogunk halni.Hát rohi meg,amikor mesélte egyből belém jött az ideg...

2009. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
én 63ról indultam és 89kg voltam mikor mentem szülni az 26 kg úgyhogy az orvosod dili majd lemegy ilyenekkel nem kéne szerintem foglalkozni egy terhes nőnek
2009. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ennyit híztam 35. hétig, engem viszont megdícsért, hogy milyen ügyes vagyok hogy csak ennyi jött fel. Pedig van rajtam súlyfelesleg bőven.
2009. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 49 kg-ról indultam, és 66 kg-mal mentem szülni. 2 héttel előbb született a babám. Az én dokim is folyamatosan tette a megjegyzéseket, hogy ez nagyon sok, és a babára kellene hízni, stb. Szülésem óta eltelt fél év, már 55 kg sem vagyok... Nem azt mondom, hogy minél jobban hízlaljuk fel magunkat, de én megettem, amit megkívántam, mozogtam, bicikliztem mellette, játszottam a másik két gyerekkel is, mellette dolgoztam is, mégis feljött ez a 17 kg.
2009. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmmm...én 36 hetes vagyok és eddig 21kg-nál tartok, lehet ez neked kevés vígasz...engem nem szidtak még le csak engem idegesít.
2009. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam kicsit. Én sem gondoltam, hogy ebből ilyen nagy problémát fog csinálni, mert van ismerősöm, aki 20 - 25 kg-t is felszedett, és pár hónappal később kevesebb volt, mint mielőtt terhes lett.
2009. jún. 9. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!