Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelenik meg az a csík?

Mikor jelenik meg az a csík?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ami a höldöktől indúl lefele.Pontossan az mi is?Hányadik hét körűl?
2009. jún. 9. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A linea negrára gondolsz. Általában a sötétebb bőrű kismamáknál jelenik meg. A szeméremszőrzettől indul a köldök felé. A hormonális változások hatására alakulhat ki, de nem mindenkinél látszik.
2009. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 20 hetes vagyok, és halványan már elindult lentről felfele. linea negrának hívják, de hogy mi...azt sajnos nem tudom.Talán a bőrpigmentáció???passz.
2009. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyáltalán nincs 36 hetesen. Nem is lesz mindenkinek.

2009. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hello, igazából nem tudom, de én olyan fehér vagyok, mint hófehérke...és most is látszik, és az előző terhességemnél is volt. Mondjuk az arcom is tele volt pillangó foltokkal.
2009. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem elég hamar besötétedett,pedig elég világos,mondhatni fehér bőrű vagyok,és most már majdnem a mellem alatt van.igaz köldök felett halványabb.én ugy hallottam h ott tágul a bőr.hogy ebből mi igaz azt nem tom.

29 hetes

2009. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség alatt nem vol,csak szülés után...és még mindig látszik.

8 hetes babás

2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!24 hetes vagyok.3 hete vettem észre a csíkot,de nekem köldök felett is látszik az egész hasamon,igaz elég halovány.
2009. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!