Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes terhes...

Most akkor hány hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
BPD:81mm,TAD:84mm,FL:65mm,két oldalon is néztem a méreteket,az egyiken 31hetes méreteknek felel meg,a másikon pedig 31-32-nek.Elvileg 30hetesen és 1 naposan kaptam ezeket az értékeket.A doki nem mondott semmit,csak,hogy szépen nő,a méreteket már itthon hasonlítottam össze a neten.
2009. jún. 9. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
30 hetes vagy. Lehet, hogy a nagy átlagtól kicsit nagyobb a babád.A terhességi heteket nem a baba méretei alapján számolják. Egyébként az utolsó hetekben már nagy az eltérés az egyes babák között, hiszen ekkor már a genetika is beleszól a fejlődésbe, így az egyik nagyobb, a másik kisebb lesz születésekor is.
2009. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egyébként nekem az uh alapján számolták ki annó a terhességi hetet,mert nekem össze-vissza jött meg 30-35napra.Még egyszer köszi,csak már nem tudtam akkor most hány hetes vagyok.
2009. jún. 9. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az első hetekben a babák közel egyformán fejlődnek, így az uh alapján akkor még megállapítható a terhesség kora. Az egyéni eltérések csak később, a terhesség vége felé jelentkeznek.
2009. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan még csak 8 hetes vagyok, de anyukámmal én is beszélgettem már erről a hány hetes is vagyok dologról, és ő megnyugtatott, hogy 1-2 hét ide vagy oda igazán nem számit. Amikor én születtem, állitólag még uh sem volt...
2009. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!