Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szulés elött mindenképpen...

Szulés elött mindenképpen leszáll a has?

Figyelt kérdés

31 hetesen voltam utoljára ultrahangon, de nem mondták, hogy kellene még mennem. Pénteken megyek dokihoz, szerinte utána már csak nstre kell mennem. Ez igy renbden van? Nem kéne még egy UH ?


36+5 hetes Km.


2009. jún. 9. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenkinek száll le a pocija a szülés előtti hetekben, van akinek csak pár nappal előtte, de az is lehet, hogy közvetlen a szülés előtt. A többedszer szülteké pl. csak közvetlenül a szülés előtt szokott. Gondolom, a doki mindent rendben talált és emiatt nem kell menned többször uh-ra. Én pl utoljára a 32. héten voltam, mert az uh-s doki utána szabira ment... még nst sem volt... A 38. héten született meg az egészséges kislányom.
2009. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem szállt le a hasam.39 hetesen szültem.Én is 31 hetes uh.-n voltam utoljára,aztán csak nst.-n.
2009. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a kiírt nap után egy nappal szültem, és egyáltalán nem szállt le a hasam, végig ugyanabban a helyzetben volt. Úgyhogy nem törvényszerű.
2009. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!