Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Noirmális hogy terheség alatt...

Noirmális hogy terheség alatt mensim legyen mert eláég jól vérzek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb konzultálj orvossal.
2012. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális. Hallottunk már ilyesmiről, de nagyon ritka - miért nem mégy orvoshoz?????? Nem vagyok az a típus, aki mindenért dokihoz rohan, de szerintem terhesség alatt vérzés az a kategória, amikor haladéktalanul orvosra van szükség!!
2012. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ hány hetes vagy.

előfordul menszesz terhesség alatt

de remélem nem vetélés lesz...

2012. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem egészen....van akinél előfordul, de nagyon ritka. Van akinél rendes vérzés van, de a milyensége is fontos.

Csak akarsz babát, vagy terhes vagy már és vérezni kezdtél? Mert ha utóbbi akkor nem itt kéne kérdezősködni, hanem orvoshoz menni, mihamarabb!

2012. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem normális.Főleg, ha eléggé vérzel, mint írtad.

Vérezgetés előfordulhat és barnás folyás is, de az erősebb vérzés nincs rendben.

Orvoshoz kell fordulnod!

2012. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
voltam pénteken dokihoz és ez a gyógyszert irta fel nekemrutascorbin ez vérzés csökentő de ugyan ugy vérzek mint szedés előtt olyan 5 hetes terhes vagyok holnap kell vissza menem kontrolra.
2012. márc. 5. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne várd meg a holnapot hanem menj azonnal orvoshoz!!!!ne hogy elvetélj!!!inkább menj be feleslegesen minthogy baj legyen!
2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok!ha voltál dokinál írd meg hogy mi volt!
2012. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod én is inkáb igy mhatározok
2012. márc. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!