Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem szed semmi féle...

Aki nem szed semmi féle terhes vitamint a terheség alatt, az kevesebb ideig tud szoptatni? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. Nem hiszem, hogy lenne köze hozzá!


1, Sógornőm, szedte végig a kis vitaminjait, aztán küszködéssel 1 hónapig szoptatott.


2, Keresztfiam Anyja nem szedett semmit mégis 3 éves koráig szoptatta a kicsit.


3, Én hol szedtem hol nem, most 16 hónapos és még cicizik.



Szerintem ez nem a vitaminkészítményektől függ. Ez fejben dől el, Én nagyon AKARTAM szoptatni. Mindig mondogattam csak a kicsi 1 hónapos koráig, elértük, aztán 2 hónapos koráig, elértük, 3 hónapos koráig, elértük, na még 6 hónapos koráig, elértük. De a fiam iszonyatosan CICIFÜGGŐ!!!!!!Már javában ehetne mindent, de neki csak a CICI kell!!!Mondta is a védőnő, hogy lesz még bajom ebből a nagy függőségből! :D

2011. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit,tejem nagyon kevés volt,de szerintem nincs köze ahhoz,hogy szedtem-e vitamint vagy sem!Barátnőm sem szedett semmit neki rengeteg teje volt!
2011. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukám semmilyen vitamint nem szedett és 3 évig szoptatta a húgom. Mostohaanyám szedte az Elevitet és ő csak 3 hónapig tudott szoptatni. Nem hinném, hogy ezen múlik.
2011. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vitaminoknak túl sok tulajdonságot tulajdonítunk. Nem ettől lesz több tejed, nem ettől fogsz hízni, nem ettől lesz óriásbaba és még sorolhatnám.

Szerintem semmi, de semmi összefüggés nincs abban, hogy szedsz-e vitamint és mennyi lesz a tejmennyiség. A szoptatás szerintem genetikai, alkati és akarati kérdés.

2011. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem terhesvitamint, 9,5 hós a fiam és még szopik, sőt adok is el.
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel is csak vasat szedtem,meg magnéziumot,a másodikkal a 12. hétig szedtem terhesvitamint,utána csak magnéziumot. Az első gyermekünk 8 hónaposan már nem kért több cicit,a másodikat 15 hónaposan úgy kellett elválasztani!

Nővérem semmit nem szedett-még azt sem amit felírtak neki- az első fiát 3 éves koráig szoptatta.


Nincs összefüggés a terhesvitamin és a szoptatás időtartama közt! A terhesvitamin max a baba méretit befolyásolhatja-egészséges lepény esetén!

2011. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiammal szedtem a terhesvitamint hipp natalt, 13hónapos koráig szoptattam(tudtam volna tovább is, mert volt tejem, várandós voltam, és harapott, ezért választottam le)

A lányom még csak 6hónapos, és napi 2felsőm megy mosásba, mert folyton folyik a cicim, pedig a vitamin gondolatától is rosszul voltam. Tök jól viseltem a várandósságot, de amikor megittam az egy kupica vitamint rohantam taccsolni:S 2üvegcse ugyan elment, de több semmi, néha multivitaminos pluszt ittam magneb6-tal és bérescseppel.

2011. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs. Az első babánál végig szedtem a vitaminokat, de csak 5 hónapig tudtam szoptatni. Viszont a tapasztalatlanságom mellett senki nem volt, akitől tanácsot kérjek. Most viszont van egy LLL szoptatási tanácsadó, aki egy tündér, és mindenben segít, kiderült, hogy rosszul tettem mellre, és még ezer hibát vétettem, azért nem ment jól az elsőnél. Most nem szedtem csak folsavat, mégis minden más! :)
2011. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, engem már ezzel ijesztegetnek, hogy nem lesz tejem mert nem szedek terhes vitamint.Az elsőt csak 3 honapig tudtam szoptatni és most ha meglesz a kistesó sokkal tovább szeretném.
2011. aug. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!