Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni Kismamák, a Kenézy...

Debreceni Kismamák, a Kenézy Kórházban be lehet menni az Apukáknak az UH-ra? Ma azt hallottam, hogy nem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Jól hallottad, nem lehet nekik.
2012. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sőt,. még ultrahang fotót sem lehet kérni a pindurról :(
2012. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne már,komolyan?De a Klinikán pedig,bejöhetett.A francba,pedig majd most derülne ki,hogy milyen nemű,és azt szerettem volna,ha ő is látja.Nekem majd most erre,az AFP eredményes uh-ra kellene mennem,és a Férjem is jönni akart velem,mondjuk azért még jöhet.Hát most nagyon elszomorítottatok! :(
2012. márc. 5. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem lehet nekik bemenni? 2,5 éve még be lehetett... Úgy néz ki jön a kis tesó, mi az, hogy képet sem adnak? Pénzért sem? Előtte az OTI-ban voltam UH-n ott adtak, igaz ki kellett fizetnem, de legalább adtak. :-( Lehet akkor inkább oda fogok járni uh-ra ha lehet.
2012. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én már láttam több apukát is bemenni az ultrahangra. Lehet, hogy attól függ, hogy van-e orvosod. Ha nem mentek korán a rendelésre, hanem a vége felé, akkor lehet, hogy megengedik.

2012. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sajnos nem, a kenézyben ki is van írva, hogy NEM ÁLL MÓDUKBAN ULTRAHANG FOTÓT KÉSZÍTENI ÉS LÁTOGATÓ SE MEHET be az anyukával ..


az Otiban lehet bemenni, bár ott is korlátozva, és a szonográfus nőci jókedvén múlik beenged-e.

de ott is csak apuka és anyuka mehet.

egy fotó 1000 ftba kerül az otiban.

szerintem kedves kérdező menj át oda, a klinika egy nagy sz.a.r..

2 éves kislány anyukája aki megtapasztalta milyen kedvesek a klinikán :P

2012. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kórházban tényleg nem mehet be apuka.Menj az OTI-ba,a klinikára én sem mennék:S Undorító az a hely.E.
2012. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mellesleg annyian vannak ott mint a nyű.

kismama kismama hátán, rengetegen vannak ott ahol az ultrahang van + NST kibírni sem lehet ott állni, vagy ülni ha van hely egyáltalán, ..

pláne 30 fokban HÚ..inkább az Oti, ott a szonogáfus nőci( dr.kovácsné rácz hajnalka tündéri nő, nagyon kedves és alaposan elmagyaráz mindent,)

és még néha ad ajándékba is fotót nem kell kifizetni :)

2012. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is oda járok.Rendelési időben ami 13:30-ig van addig nem lehet,de utána nekünk azt mondták,hogy ami uh-os leleten van telefonszám(+3652/511-777/1627 mellék),ha azt felhívjuk akkor 14:00 óra után az apuka is bejöhet.

37hkm

2012. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk sem engedték meg, a klinikán viszont igen, és én sokkal jobban is szeretem az ottani ultrahangot. :) Bár hazabeszélek, az én férjem ott orvos, de felkészültebbnek érzem őket. Plusz borzasztóan bunkók voltak a kenézyben. :/


Ízlések és pofonok, én a kenézy helyett vagy az OTI-t, vagy a klinikát javaslom. :)


30 hkm

2012. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!