Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák hova kell...

Debreceni kismamák hova kell mennem védőnőhöz?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok most költöztünk Debrecenbe.A csapó u 85 szám alá.Eddig annyit találtam a neten ,hogy elvileg Kéri Ilonához tartozok,de viszont hol tart tanácsadást hova kell járni.Pontos címet szeretnék.
2012. márc. 2. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy bnőm nemrég költözött DB-be (1 hónapja) és azt mondták neki itt böszörménybe,hogy az új védőnő majd felkeresi.De az Otiba ha bemész megmondják.Neki is oda kell járnia.De megkérdezzem tőle pontosan hogy van?Neki így volt.Ő 26 hetes.Majdnem egy idősek vagytok.Hol fogsz szülni?

Kérdezz nyugodtan:)

E.

2012. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Pestről költöztünk tehát semmit nem tudok hogy holvan pl ezt az OTI tse még azt sem hol szülök.orvost is csak jövőhéttől tudok keresni.A férjemnek ajánlottak egyet majd őt hívomfel hétfőn.
2012. márc. 2. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban Kéri Ilonához tartozol. 06-52-485-063 számon el tudod érni. Azt hiszem ez a Víztorony utcai tanácsadó, de nem biztos.
2012. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kéri Ica mindenben segíteni fog. Az OTI a Bethlen utcán van, a Kölcsey központ mellett, közel a Nagytemplomhoz. Ő is ott tart tanácsadást akkor, amikor orvoshoz kell menned. Hogy ki a körzeti nőgyógyászod azt is ő mondja meg. Hívd fel és kérdezd meg, hogy neked milyen napokon kell menned.
2012. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi01 ***** válasza:
Kéri Ilona 52/485063 vagy 206616251
2012. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!