Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet mar erezni hogy a...

Mikor lehet mar erezni hogy a baba mozog? Hogyan fogom eszre venni?

Figyelt kérdés
Meg csak 13 es fel hetes vagyok,de a hasam egyfolytaban morog!Nem tudom,hogy talan ez mar lehet a baby?Ki mikor erzte eloszor hogy megmozdult es mit erzett?nagyon kivancsi vagyok!
2008. ápr. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 hetes vagyok, és még csak pár napja éreztem.

Egy rebbenés volt, nem is voltam benne biztos, hogy ő az, aztán másnap is éreztem ugyanazt. A védőnő, család és barátok szerint a bébi volt.

Ha az első baba, korainak gondolom, hogy máris érzed, de nem vagyunk egyformák, semmi sincs kizárva:-)))

Boldog babavárást!

2008. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok, nekem sem bizti, hogy a bébit érzem, de a doki azt mondta, hogy valószinű ő lesz. Szintén olyan érzés, mintha korogna a hasam, csak lentebb, vagy még a buborékhoz szokták hasonlítani, mint a szénsavas üccsiből felszáll a buborék. Lehet, hogy azt érzed, bár szerintem sem lehet még ilyen korán érezni.
2008. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én az elő babámnál 20 hetessen éreztem meg.Olyan érzésem volt ott alul mindha kishal ússzkálna bent.Elősször nem hittem hogy a baba de minden nap jelentkezet,és már teljessen bizti voltam benne.A másadik 17-18 hetessen mozdult meg aztán 2 hétig semmit nem éreztem,utánna meg olyan remegés volt a hasam aljába.Olyan érzés mindha ideg rángatná az izmaimat,csak kellemesebb.Boldog babavárást!!!!

31 hetes kismama.Ha van kérdésed irj Privit.

2008. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 hetes vagyok, kb 1 hete éreztem meg, hogy megmozdult, akkor nagyon gyengéden, de most már erősebb, napról napra többet mozog. Először, mintha egy kis pillangó repkedett volna a hasam aljánál, most inkább egy kis békához hasonlítanám, mint aki ugrándozik, hol alul, hol oldalt. Nagyon érdekes érzés, nem hasonlítható össze ilynekor már a bélmozgással, igaz nekem ez a 2. terhességem, én már tudom, mit kell figyelni.

2008. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is kb.15 hetesen ereztem eloszor a babat,es semmi mashoz nem tudtam hasonlitani,nem olyan volt mint amikor a belek mozognak,hanem mas sokkal finomabb jo erzes.Aztan a 17 heten kb.1 hetig semmit nem ereztem,el is mentem 4d-s uh-ra,mert azt hittem baj van,de semmi,O ugyanugy mocorgott,de megsem ereztem:Azota ugyanugy erzem,es tuti,h O volt mar olyan koran is,hiszen ugyan azt az erzest erzem most is,es napjaban tobbszor is,csak talan eroteljesebben.

Nekem az orvosom azt mondta,h nagyon szerencses vagyok,ha az elso babanal mar ilyen hamar erzem,mert a kismamak tobbsege ennyire koran a 2.-3. babanal szokta ilyen koran.

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

én 18hetesen kezdtem el gyanakodni, hogy talán a baba mocorog.nekem olyan volt mintha egy golyó megpördült volna a hasfalomon.azóta is erőszeretettel nyomkodja magát a hasamhoz :D

én hallottam már olyat, hogy 14hetesen érezte valaki, mondjuk második baba volt

boldog babavárást

2008. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Botos Szilvia válasza:
Én pénteken voltam ultrahangon arra azt írták hogy 13.-hétben vagyok és én is éreztem morgást miközben ettem és utána is egy ideig, meg pihentem és fogtam a hasam és egy nagy buborékot éreztem ez lehetett a baba vagy mást éreztem??
2014. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!