Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki június első felére van kiírva?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok?Hol szültök majd? Mekkora a baba?fiú lány?38+3 KM
2009. jún. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én már nagyon türelmetlen vagyok.Kistarcsán fogok szülni,kisfiút,aki meglehetősen nagyra nőtt,4 kiló körül van és 39+4 hetesek vagyunk.
2009. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Junius 20-ra vagyok kiirva.

En kulfoldon fogok szulni,Kanadaba.

Sajnos nem tudom mekkora a baba mert itt csak egy uh-t csinalnak a terhesseg alatt de doki szerint szep nagy baba lesz,olyan 4 kg korul.

Amugy kislanyom lesz.:)

Hat nagyon vizesedek es rengeteget joslozok,tegnap ejjel is ugy ereztem h megyunk szulni de csak 5 orat kinzott aztan elmult minden.Most epp megint kezdi...

10 kg-t hiztam.

Es te?Meselj te is!

Udv:38 hetes kismami

2009. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Június 8-ra vagyok/voltam kiírva, úgyhogy ez 40+0 hét kereken. Miskolcon fogunk szülni.

Kislányom meg még sehol...

Két héttel ezelőtt volt kb. 3 kg, mostanra azért erre ráhúzott, érzem, hogy sokat nőtt.

Az utóbbi napokban kb. tízszeresére dagadt a bokám, annyi vizet zárt el a szervezetem, és nagyon, de nagyon türelmetlen vagyok már, és ingerlékeny és nem tudok aludni, mert fáj minden csontom, de nincs egyetlen jóslófájásom sem, se keményedésem, se semmi.

Szerintem karácsonyig meg sem szülök már :-)

És Te hogy' vagy?

2009. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Gratulálok mindenkinek a közelben megszületendő babáknak! :)


Én ma vagyok 38+5 hetes km. Kislányunk lesz aki ma mértek és 2551 gr a becsült súlya jelen pillanatban!

2009.06.17.-ére vagyok kiírva, és ma voltam vizsgálaton zárt vagyok még viszont a méhnyak 50 %-ban kisimult már vagy megrövidült ki hogy nevezi :)

Nagyon szeretnék már szüli (persze csakis h a kezemben foghassam a kislányom, nem a szenvedés miatt :) )

2009. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június 11-re vagyok kiírva, a Bajcsyban fogok szülni és kisfiam lesz. Mostani méreteket nem tudok, csak a 35. héten volt UH-om (akkori becsült súly: 2765g)

Ezeket az utolsó napokat nehezen viselem, nagyon vizesedek már 2 hónapja, 23 kg van rajtam, de ennek nagy része víz. A lábam, a combom a duplája. A jegygyűrűm már csak a kisujjamra megy rá... A testemet érzem már nagyon nehéznek és emiatt vagyok már nyűgös. Fáj minden csontom.

A napok meg lassan telnek!

Könnyű szülést Neked!

2009. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri baba ***** válasza:

Én Június 17re vagyok kiírva!!Én 14kgot híztam idáig de csak pocakra,pedig az sem nagy.106cm.

A súlyát sajnos nem tudom,a 32.héten volt 1895gramm

Remélem nem lesz túl nagy kislány:))

Anya ne szenvedjen sokat!!

Mostmár jönnek a kellemetlenségek:hasmars,hányinger,hányás...stb remélem a hétvégére meglesz a baba!!:)

Könnyű szülést Kívánok neked

2009. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!