Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vagyok mindenert ideges?

Miert vagyok mindenert ideges?

Figyelt kérdés
Semmi okom nem lenne az idegeskedesre es meg is sokszor egymagamban otthon majd szet robbanok!!Mas is van igy?Nagyon szeretjuk egymast a parommal is,szoval veszekedes sincs Amerikaban elek szoval anyagi gondjaim sincsenek es megis miert?Sose voltam ezelott ennyire feszult!Egyre rosszabb!:( Amugy nagyon varom a babyt es szeretem ot!!:) 13 hetes kismama
2008. ápr. 10. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a terhesség ezzel jár. Én is idegbeteg vagyok, naponta legalább egyszer sírok ok nélkül, semmi sem tetszik, mindenbe belekötök, még az élő fába is. Remálem hamarosan elmúlik, mert a párom szerint kibírhatatlan vagyok. Boldog Babavárást! 8 hetes kismama
2008. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terhességgel járhat.Nem jelentkezik mindenkinél,de legtöbben átéljük ezt az időszakot.Én kimondottan csak a páromra voltam ideges mindig,pedig tökéletesen megvoltunk(vagyunk).Bele tudtam volna kötni minden szavába,nagyon tűrtőztetni kellett magam,de nem mindig sikerült.Tudtam,hogy ez nem én vagyok,mégis hisztiztem neki az első 3 hónapban.A második trimeszterben meg azt hittem igazam van.Akkor is csak vele kötözködtem.Máshogy néztem rá,mint elötte.Most a harmadik időszakban már látom,hogy én voltam a hülye és ismét imádom.Nem is értem mi bajom volt vele hónapokon át.Játszanak a hormonok sajnos!:)
2008. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom miért,de én is így vagyok.Az elején ilyen voltam,majd elmúlt,de most megint ez van...Szó szerint attól függ a napom,hogy milyen lábbal kelek fel,pedig én már 30 hetes vagyok...
2008. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szinte csak a párommal kötöszködöm, semmi nem jó amit szegény csinál.
2008. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat akkor ugy latszik tenyleg nem vagyok egyedul!Azt hittem hogy csak en vagyok ilyen!Jo lenne mar ha maskent lenne,mert szegeny ferjemnek eleg sokat kell turnie miattam...En is minden dolgaba belekotok,amibe regen sose,allandoan kotoszkodom vele,pedig nem akarom mert nagyon szeretem,de o hala erte nagyon megerto velem,de nem tudom szegeny meddig fogja birni a kikepzest ha ez vegig igy lesz!Annyira kedves velem en meg nem tudok egy jo szot szolni hozza!Annyira nehez,mert sosem volt ilyen koztunk!Nagyon koszonom a valaszokat!Udv!Boldog nyugodt oromtelei babavarast!
2008. ápr. 10. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Hova nyugtató bevált.Próbáltad már?Ezt terhesen is lehet szedni,mert gyógynövényes készítmény!
2008. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony nem vagy egyedül....csak egy csepp a tengerben.

Én a terhességem előtt a békesség mintaképe voltam most meg mint a tiszta nitroglicerin. Mondjuk én nem csak a páromon töltöm ,hanem az egész familián. Bármivel ki tudnak boritani arról nem is beszélve hogy multkor apósom annyira kiboritott ,hogy még az orrom vére is eleredt. A bébivel nekem sincs gondom,imádom......apropó-ha nincs kivel ütköznöm azon rágom magam ,hogy ha meglesz a bébi akkor ki,hogy akar majd a nevelésébe avatkozni-csak hogy ne legyen nyugodt percem.

Kitartás majd elmulik-én is remélem

2008. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!