Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júl.19re vagyok kiirva....

Júl.19re vagyok kiirva. Hosszú ujjas body, ujjatlan rugi, sapka. Ebben akarom hazahozni a kórházból. Ez jó? Kell még valami?

Figyelt kérdés
Ha nagyon meleg lesz akkor is jó igy? És ha hüvös lesz mit adjak rá?
2009. jún. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia én jövő hétre vagyok kiírva.

Szerintem tegyél be rövid ujjú bodyt is, mert mi lesz, ha 40 fok lesz aznap, mikor hazahozod? Az újszülöttnek nem kell a hosszúujjú 40 fokban, szerintem.

Készíts be még egy kis kocsikabátot, vékony takarócskát, ha hűvösebb lenne.

Barátnőm tavaly szült nyáron, 40 fok volt aznap, mikor hazamentek, és csak egy szál rövid ujjú body volt a kislányon, még zokni se.

De nehéz eldönzeni, komolyan :) Én mindenféle ruhácskát bapakoltam, mindenféle időjárásra. Majd ott kiválasztom. Szerintem ez a legjobb megoldás! :)

Minden jót neked!

2009. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor van a szülinapom. Tehát minden rendben lesz. Jó babázást.
2009. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked,és a kisbabádnak!!!Pár éve engem is Júl.19-re írtak ki...(augusztus 4-én született meg a fiam).Egyébként ha pólyában(van még ilyen egyáltalán?) ,vagy mózeskosárkában viszed haza a picit,akkor nem árt valami rövid ujjú felső,ha nagyon meleg lesz...
2009. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júl.17.-re vagyok kiírva,és szerintem is jobb felkészülni mindenre!!Bár,gondolom a férjed megy értetek,így ő is el tudja hozni a ruhákat,nem kell előlre bepakolni!!??Mielőtt bemész kirakod neki és elmondod milyen időben melyiket vigye!!

Remélem segítettem.

Minden jót!

35hetes km

2009. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!