Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az érzés pontosan mi lehet?

Ez az érzés pontosan mi lehet?

Figyelt kérdés
A 16.hétben vagyok.A baba mozgását még nem éreztem ill.nem tudom pontossan mit is fogok érezni.Mivel sokat kell pihennem,hajnalban fennvagyok és csak fekszem a hátamon és figyelek mindenre.Állandóan lüktet a hasam.Olyan mindha a pulzusom érezném a hasamba.Gondolom ez az én "pulzálásom "nem a babáé.olyan mindha a szívem dobogna a hasam mélyén.Ez mitől van?
2009. jún. 8. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, a sajátodat érzed, a hasi artéria lüktetését. Később még jobban fogod érezni, amikor már nagyobb lesz a babád, és pl. ráfekszik (nekem folyamatosan rajta van)! :)

Üdv: 38+4 heteske

2009. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban a te pulzusodat érzed:)

Hát igen sokan sokféleképpen írják le mit is éreznek először. Az egyik oldalon(sajna már nem tudom pontosan hol) olvastam, hogy egy kismama olvasott egy könyvet és abban több kismama megkérdezése után kb. 43 féleképpen írták le a babájuk első mozgását. Én először azt éreztem, hogy kb. egy kisebb tenyérnyi helyen (a hasam jobb oldalán lent) valaki megsimogatott és rögtön utána azon a helyen mintha kopogtattak volna:) Biztosan ő volt és szólt: "Hé mami itt vagyok!" Szerintem te is hamarosan megérzed a saját babád sajátos kis mozgását. Boldog baba várást!

2009. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!