Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és az...

8 hetes terhes vagyok és az állandó émelygés miatt pár napja alig birok enni és nagyon aggódok a baba miatt hogy ez nem rossz e neki és így tud e fejlődni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A baba így is fejlődik.

Próbálj többször keveset enni, de azért ne erőltess semmit. Nekem a keksz, ropi, müzliszelet, pirítós segítettek a hányingeres időszakban. Igyál sok folyadékot, vagy próbálkozhatsz levesekkel is, nekem például kifejezetten jólestek a levesek (húsleves, zöldségleves, paradicsomleves). Az émelygésre segíthet a B6 vitamin is.

Kitartást és boldog babavárást!

26 hetes kismami

2008. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Én is igy voltam és nem lett semmi gond. Kb.a 10héttől tudtam rendesen enni, fogytam is 2 kg.Azóta meg állandóan ennék. 13 hetes kismama
2008. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat nagyon kedves vagy!
2008. ápr. 10. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hánysz gyakran, és sikerül azért valamit letuszkolnod, akkor a babának sem lesz semmi baja. Elveszi, ami neki kell, ne aggódj! Én is nagyon émelyegtem, reggeltől estig. Próbálj meg inkább gyakran, keveset enni. Legjobb a gyümölcs vagy a hideg tejtermék. Végső esetben nekem fura módon a bébiételek váltak be. Nem olcsó mulatság, de vészhelyzetben talán megengedhető. Nincs bennük tartósítószer és ízfokozó, sem cukor, viszont ideális arányban tartalmaznak fehérjét és vitaminokat. De a főtt krumpli sem utolsó.

Bár így is fogytam az első harmadban, de most, a 21. héten viszont a babám teljesen egészséges, és én is jobban vagyok. Kitartás, a hormonok dolgoznak!

2008. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!