Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől nő a hasam ilyen korán?

Mitől nő a hasam ilyen korán?

Figyelt kérdés
Ma vagyok hat hetes és már kb. egy hete kikerekedett a pocakom. Nem híztam és nem csak beképzelem, mert nem tudom begombolni a nadrágjaimat és már a párom is megjegyezte. Tudom, hogy a babától nem lehet még és a szelek sem érzem, hogy bántanának. Akkor meg mitől?
2009. jún. 8. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A puffadástól van. Ne aggódj.
2009. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

A terhesség korai szakaszában azért érzed a pocid nagyobbnak, mert a méhed megduzzad, hiszen egy kis élet fejlődik benne, a hormonok pedig dolgoznak 1000rel.

SZép babavárást:)

2009. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, a puffadástól van. Nekem is már kb akkor nagyobb volt mikor még csak vártam a teszten a két csíkot. (bár 3. baba)

Most 14 hetes vagyok és szinte észre sem vettem mikor már nem a puffadástól, hanem a méhem nagyobbodásától lett kerekebb a poci. A nadrágomat még mindig csak ugyanannyira tudom felhúzni mint 6 hetes koromban. Csak mint írtam akkor a puffadástól nem tudtam, most annak elmúlása után a méhem miatt nem. De a hasam nagysága ugyanakkora, majd most kezd "beindulni". :)

2009. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy nem vagyok ufó :)
2009. jún. 8. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak egy megjegyzés az utolsó vagyok. Felháborítónak tartom, hogy 5. terhességem lévén, két baba elvesztése után várom most a 3. babánkat, valaki kétségbe meri vonni a saját TAPASZTALATAIMAT!
2009. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!