Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kissé tónusosabb uterus,...

Kissé tónusosabb uterus, CI.3100. Ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Panangint írt fel a doki 4x1-et

Elöre is köszönöm

Első babás 30 hetes km


2009. jún. 8. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a tónusos dolgot nem tudom, de a 3100 azt jelenti hogy a méhnyak hossza megfelelő, olyan amilyennek lennie kell,ez a 3-as szám, az 1-es pedig hogy a külső méhszáj egy újjnyira nyitva van, a két 00 pedig hogy a középső és belső méhszáj még zárt.Ez jó adat neked.

Nekem már a 21. héten 1.5100, ami nem a legjobb, de én magnéziumon kívül nem kaptam rá semmit, na meg persze sok fekvés és pihenés.

2009. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:)

És azóta minden rendben van veletek?

2009. jún. 8. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Hát sokat fekszek, pihenek, nem nagyon vagyok talpon, csak néha engedek meg magamnak egy kis sétát.Azóta egyszer voltam dokinál, a 25. héten, akkor minden ok. volt, egy hónap alatt nem romlott a méhszájam állapota, pedig féltem.Most majd egy hét múlva megyek megint, majd kiderül hogy eleget pihentem e.Remélem nem romlott most sem, nem akarok kórházba kerülni.

Te se aggódj, de azért pihenj, feküdj amennyit csak tudsz.Sok egészséget nektek.

2009. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és most vagyok 28. hétben.
2009. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyi sétát "engedsz" meg magadnak?Akkor mostantól ne sétálgassak annyit?Mert én elég sokat voltam talpon idáig! Vigyázz magatokra:)))És minden jót kívánok neked/nektek!
2009. jún. 8. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok.Hát hogy mennyi sétát?A doki fél órát mondott naponta.De én már úgy konkrétan mint eddig nem sétálok el pl. boltba, de azért vagyok talpon, ha jön vendég akkor kikisérem, vagy kocsival elmegyünk egy kis vásárlásra, de figyelek hogy ne legyek sokat talpon.

Főzni sem merek nagyon, olyat szoktam ami hamar megvan, a többihez segítséget kérek.

Remélem ennyi még nem árt meg, végül is nem mondta a doki hogy csak fekvés, sőt még a védőnő is megnyugtatott hogy nem lesz semmi baj ha mozgok.

Ja és a sógornőm pl. 21. héttől 2100 as értékkel volt, és ő nem igen pihent, ugyanúgy főzött, sétált, jött, ment.Kivéve nem emelt, nem bicózott.És a 38. hétre szült.Engem is csak ez vigasztal.

2009. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! De jó hogy írtatok erről!!! :) 14hétben vagyok és ezt írta a doki: Kissé contr. kisebb újszülüttfőnyi grav.ut.szab.kötny.ben. Ci: 3100. Kell e aggódnom? Kérlek írjatok! Eddig még nem is nézte a doki ezt! Ez durva?
2011. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!