Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhető a baba mozgása?

Mikor érezhető a baba mozgása?

Figyelt kérdés

Én most léptem a 17. hétbe,de igazából nem érzek semmit. Néha olyan, mintha buborékolna a hasam,de nem tudom, hogy az-e.nem gond hogy még nem érzem konkrétan?

Előre is köszi.


2009. jún. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha első terhesség akkor a 18-20. hét körül érezheted először, bár nem ritka, hogy valaki már hamarabb. Én is most vagyok a 16. hétben és nem tudom eldönteni, hogy a babót éreztem e vagy sem... Hamarosan biztos leszel benne és elékpzelhető, hogy a babád volt az :-)
2009. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj!!!Én már a 23. hétben vagyok, de még mindig nem rendszeres a rugdosás!
2009. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

először 19 hetesen éreztem hogy rúg a kis édes,és ugy 21 hetes lehettem mikor először figyeltem fel arra mintha menne a buborék,jó persze mikor a pocimon volt a kezem elég sokszor éreztem már ugy 14-15 hét körül,de kéz nélkül csak késöbb.most meg szinte le sem lehet állitani mert 24 órából 26-ot mocorog,és persze néha kinoz is.csak vicc :D

29 hetes első babával

2009. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a 20-ik hétben éreztem elöször
2009. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!