Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhető a baba mozgolódása...

Érezhető a baba mozgolódása 14 hetesen?

Figyelt kérdés
Épp egy kicsit fájt a pocakom, így hát fogtam alul. ÉS éreztem mintha valami megütötte rugta volna belülről, de nem volt erőteljes. Tuti nem bélmozgás volt, mert az nem ilyen és nem volt az a csikaró érzés sem. De ehhez még fiatal lenne, nem. Tényleg nem volt erős, de érezhető. De lehet tényleg csak emésztettem? :D
2011. febr. 3. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rúgást nem gondolom hogy érzel még ilyen korán apró kis kapirgáló érzéseket igen szerintem
2011. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rúgást szerintem sem érezhetsz még, esetleg "motoszkálást", bugyborékolást. Én az elsőt 20 hetesen éreztem (na az tényleg rúgás volt), most a másodiknál a 14.hét óta érzek "valamit".

Orvos, szülésznő szerint is kizárt, hogy ilyenkor határozottan már a babát érezzük.

Bár lehet függ attól is, hol tapad meg + milyen alkatú vagy.

2011. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első "valamit" én is 14 hetesen éreztem, bár a doki kinevetett...de az volt, mert utána minden nap éreztem, rendszeresen.
2011. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is azóta érzem, de ez a bugyborékolás, amit sokan emlegetnek, nem volt. én inkább rángáshoz tudnám hasonlítani és valószínű azért, mert tényleg rugdos. persze ez nagyon enyhe eleinte. először csak alul érzed, aztán majd ahogy nő, egyre följebb.

van aki a végén már fájdalmasnak éli meg, én ezt sem tapasztalom. inkább csikis, ha nagyon hirtelen mozdul egyet. de mint tudjuk, mindenki másképp éli meg a terhességet.

összegezve, kérdésedre a válasz: valószínűleg őt érezted. és ne ijedj meg, ha most pár nap kimarad a mozgolódások között.


34 hetes

2011. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!