Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahol szikholyag jol láthato...

Ahol szikholyag jol láthato de az embriocsomo csak sejthető 8 hetesen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az nem túl jó!!!8 hetesen már szívhangnak is lennie kéne!!:(
2009. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vonjunk le elhamarkodott következtetéseket.Az is lehet hogy csak egyszerűen később volt a peteérése és a megtermékenyítés.Az orvos mit mondott?
2009. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos csak annyit mondott mikor mondtam neki hogy aggodom hogy nincs szivhang azt mondta hogy ne aggojak ilyenkor még nem mindig van de a szikholyag már a babát bizonyitja én mégis félek.
2009. jún. 8. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nyolc hetesen 1,7 cm volt a baba. Azért nem kell meijedni, lehet, hogy csek elbújt. Mikorra hívott vissza?
2009. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szabályosak voltak előtte a ciklusaid? Milyen hosszúak? Mert ha nem, akkor igaz hogy orvosilag 8 hetes vagy, de a valóságban lehet akár hetekkel kevesebb is, és akkor még nem feltétlenül van szívhang.


Hüvelyi UH-val vizsgált a doki? Bár gondolom igen, mert a hasival ilyenkor még kevésbé látszik.


Én közel 7 hetesen voltam és hasonló volt a diagnózisom a tiedhez. 2 héttel később pedig már minden rendben volt.


Nyugodj meg és ha teheted, esetleg menj el egy másik orvoshoz is! Több szem többet lát.


Üdv.

21 hetes km

2009. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszokat,amugy nem hüvelyi uh volt hanem hasi szerdán megyek vissza.
2009. jún. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!