Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+3-hetes kismama! Ilyen...

38+3-hetes kismama! Ilyen korban nem baj ha busszal és metróval kell menni?

Figyelt kérdés
Mindig attól rettegek nehogy útközben történjen valami velem,:(mit csinálnék:( aggódom!!!!
2009. jún. 8. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond, ha elkezdődnek a fájások onnan még nagyon sok van hátra, ha elfolyik a magzatvíz, taxi vagy mentő+ szólni apukának hozza be a cuccokat.


Én még 41hetesen is bkvztam, még a szülés napján is:)

2009. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden kismama tud külön autóval furikázni! Ráadásul nem kisebb az esélye a balesetnek, ha saját autóval jársz!

Az elsőnél BKV-val jártam, mert még nem volt autó, most a másodikkal én vezetek, de nem érzem magam nagyobb biztonságban, mint akkor. Annyi állat van az utakon, hogy elég nehéz kivédeni, ráadásul az autóban ülve nem is látják, hogy babát várok, így még nem is várhatom el, hogy jobban vigyázzanak.

Szerintem nem kell még ezen is aggódni. Úgyis van millió más dolog ami miatt lehet.

2009. jún. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én még utolsó nap is(40+4 hetesen) busszal mentem a magzatvízvizsgálatra!!!! nyugi! ha valami mégis lenne,hidd el segítenének az emberek!
2009. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is buszoztam 40 hetesen. :)

Szerintem ne aggódj még!

2009. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én is utaztam még 38 hetesen bkv-val, még a védőnőhöz is hatalmas lendülettel mindig a a megbeszélt időpont előtt érkeztem :) Arra figyelj, hogyha tudsz ülj le; illtve ha két járat közt sétálnod kell, csak lassan , szépen, nyugodtan :)

2009. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!