Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz után 3 héttel normáli...

Abortusz után 3 héttel normális, ha fájnak a petefészkeim?

Figyelt kérdés
3 hete volt egy megszakításom, eddig minden rendben ment, viszont 1-2 napja nagyon fáj mind a 2 petefészkem. Elvileg most van ovulációm, de ennyire akkor sem szoktak. Érdemes orvoshoz fordulnom?
2012. febr. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes! Nekem is volt régebben, és a szövődmény egy komoly petefészek gyulladás lehet. Nálam derékfájás és fájdalmas sex is tárult hozzá. Mindenképp menj orvoshoz, h írjon antibiotikumot, ha gyulladás van! Azt ő tapintással is érzi. Nekem nagyon nehezen jött helyre.
2012. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, normális, peteérésed van, azért fáj. Az meg nem baj, hogy most jobban fáj mint régen, az az oka, hogy ugye előtte "pihent" pár hétig, és most újra szerepet kapott. Valószínű, hogy csak ez az első peteérés fáj a ennyire, a többi nem lesz ilyen.

Nekem is missed ab után ez volt, egy hétig fájt, és a csúcs-napon, mikor gondolom maga az ovuláció volt annyira görcsöltem, hogy fájdalomcsillapítót kellett bevennem, annyira rosszul voltam. De aztán a többi ciklusban már nem volt ilyen fájdalmas, olyan volt mint régen.

2012. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!