Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj, ha sokat keményedek?

Miért baj, ha sokat keményedek?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de miért baj ha sokat keményedek? Ma voltam a védőnőmnél, aki mondta, hogy több magnéziumot szedjek, mert ez nem jó jel. Akkor is be voltam keményedve, mikor ott voltam.

Első baba lesz, ezért nem vagyok igazán tisztában az ilyen dolgokkal. Köszönöm a válaszokat :)

34+6hkm


2012. febr. 29. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert potenciálisan koraszüléshez vezethet.
2012. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk 34 hetesen már semmi gond nincs a keményedéssel.

Ha óránként nincs négynél többször, akkor nem jelent veszélyt.

A magnéziumot szedheted ettől persze.

2012. febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 29. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért szedjed csak a több magnéziumot. :) A juvita féle nagyon jó, jobb mint a magne+b6.
2012. febr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A keményedésektől nyílhat a méhszáj, ami koraszülést okozhat. A 36. hétig szokták ajánlani, utána viszont már tilos, mert akkor már a szülést hátráltatja! :)
2012. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szedem :) A Jutavit miatt balhézott velem az orvosom, hogy az nekem gyenge, Magnerotot kell szednem.

Köszönöm a válaszokat, remélem nem fog hamarabb kibújni :)

2012. febr. 29. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hm. A magnerotban 2x annyi a tartalom mint a juvita félében, de árban 6x annyiba kerül. :)

Remélem jól vagy kedves kérdező :)

2012. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, köszönöm :) Még mindig sokat keményedek, de annyira már nem, mint 2 hete :) Most már inkább kisebb jóslóim vannak, de azok sokszor. :)
2012. márc. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!