Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire alacsony vérnyomástól...

Mennyire alacsony vérnyomástól lehet elájulni?

Figyelt kérdés
Átlag vérnyomásom 90/60.Most kezdem a 28.hetet és ma többször is úgy éreztem,hogy el fogok ájulni.Elég sokat kellett állnom sajnos.Holnap megyek orvoshoz.Csak érdekelne,hogy mi az a határ amikor már tuti elájul egy ember?Válaszaitokat előre is köszönöm.
2009. jún. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesen 80/50 volt, sotetult el minden, tobbszor elofordult hogy kint az utcan le kellett gyorsan ulnom de elajulni nem ajultam el, nagyon a hataran voltam.Szerintem annal picivel is kevesebb akkor biztos ajulas. Igyal sok folyadekot,afonya vagy feketeribizli szorpot. Legyen nallad csoki ha mesz valamerre.
2009. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már nem vagyok terhes, de egyik este baromira szédültem, tényleg az ájulás széle és nekem is 90/60 volt, a férjem megmérte.

Terhesség alatt is nyugodtan ihatsz egy kis tejes kávét, ha az segít és a sok folyadék!!

2009. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bea24 ***** válasza:
Nekem alapból is alacsony, de így terhesség alatt is 88/66 általában, nem ájultam el még soha és olyan érzésem sem volt. Én is azt ajánlom igyál sokat, esetleg reggelente egy kis tejeskávét, az biztos segít. Kellemes babavárást! 31 hetes km
2009. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jó egészséget mindenkinek!
2009. jún. 8. 07:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!