Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már fogom érezni a mozgolod...

Ha már fogom érezni a mozgolodást a pocimban, akkor kb. napi hányszor?

Figyelt kérdés
Persze az elején gondolom kevesebbszer,de mégis napi 2-3?
2009. jún. 7. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen az elején kevesebbet.És lesz olyan is hogy egy nap nem is érzed ne ijedj majd meg!! Aztán majd egyre többet érzed:)!
2009. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Jaj,én amennyire ijedös vagyok....Most vagyok a 15+3héten.
2009. jún. 7. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kis drágám 14 hetesen kezdett el először kapirgálni, 18 hetesen megvolt az első nagy rúgása és innentől folyamatosan, az első időkben főleg evés után rugizott és este tusolás után, most 31 hetes vagyok, de nem tudnám megszámolni,

hány hetes vagy?

Boldog babavárást,

31 hetes kismama:)

2009. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néha érzek a köldököm körül olyat,mintha idegrángás lenne.Lehet már a picur vagy csak beképzelem?Boldog babavárást.
2009. jún. 7. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
19:39-es vagyok, már a babádat érzed, még egy kis idő és meglesz az első nagy rúgás, csodás érzés, ráadásul nekem a kislányom a névnapomon lepet meg ezzel a fantasztikus érzéssel egy kiadós ebéd után:)
2009. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is inkább evés után aktívabb a babám.Valószínű a babód lehetett már,figyeld hogy minden nap esetleg többször érzel e ilyet mert akkor tuti hogy ő.Én semmi buborékot meg ehhez hasonlókat nem éreztem.Egyből az első bejelentkezése a rúgás volt.És azóta is napota már többször van.

Üdv.:17 hetes km.

2009. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

nekem elöször a 20-ik héten mozdult meg amit észrevettem, és minnél jobban erősődik a picike annál fittebb :)

2009. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ma vagyok 15+3 hetes és ma volt először, hogy gyanusan nagyon finom hullámzó remegést éreztem a pocimban 2x is! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a babus volt e? Olyan boldoggá tett és megnyugtatott, remélem, hogy ő volt :-)

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!