Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon nemsoká szűlni fogok?...

Vajon nemsoká szűlni fogok? Nyilall a hátam a hasam is fájdogál (anyukám szerint csak a súly húzza le a pocim és ezért fáj a derekam) de közbe bedagadt egy kicsit az újjam (vagy csak lehet én látom igy).

Figyelt kérdés
De közbe meg se a nyákdugó se a magzatvíz nem folyt el!Lehet hogy csak én túlzom el??Kicsit félek is mert még csak 34 hetes vagyok de a súlya a picinek már 2600gramm..ha netán kibújik a jövőhéten ez jó súly vagy nem??
2009. jún. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasam nekem is fáj, legfőképp, mikor felállok és ránehezedik a babóka. ebben a nagy melegben pedig nem csoda, hogy bedagad valamid. Eddig nekem sem volt vele gondom, mert nem volt ilyen meleg. Ma viszont nagyon bedagadt a bokám. 34 hetesen a 2600 gr egy picit nagy, legalábbis nekem a 35. héten volt akkora és azt mondta a doki, hogy nagy. Mondjuk a napokban tett fel valaki olyan kérdést, hogy 35. 36. hétben lévőknél mekkora a babó, és ennél csak nagyobbakat írtak. Szerintem a lényeg, hogy egészségesen fejlődik és növöget. Habár riaszt, amikor arra gondolok, hogy ki kell onnan jönnie. :S
2009. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hát még nagyon jó lenne ha bent ,maradna igen korai lenne!!

Nem tudom biztosan de lehet hogy ez a súly még kora szülöttnek számít!!

35.hét elött koraszülöttnek számít azt tudom!

Üdv nyugi ne stresszelj mert akkor tuti kijön a baby!üdv egy 10 hós babuci anyucija

2009. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már egy kicsit megnyugodtam...anyukám is próbál nyugtatni,csak aggódom 1 kicsit első baba is meg hát 34.hét kicsit korai...:(
2009. jún. 7. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem beleokoskodni akarok, de 2 hete voltam szülésfelkészítőn és a szülésznő mondta, hogy egy bba akkor számít koraszülöttnek, ha a 37. hét előtt születik meg, vagy ha 2500 g alatti a baba súlya. (Tehát ha mondjuk 38 hetes, de 2450 g, akkor is koraszülött) Csak a pontosítás kedvéért írtam.

A kérdezőnek pedig üzenem, hogy nyugi, pihenj és ne streszelj! Minden rendben lesz! :)

üdv: 32 hetes kismama

2009. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen egyik ismerősöm 35héten szűlt és a babója 2900 gramm volt...5nap mulva jöhetett haza:)
2009. jún. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!