Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C:2102 Mire számíthatok?

C:2102 Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
36-37 héten vagyunk, egy hete még C:2001 volt, nem romlott ez 1hét alatt sokat? Az UH szerint BPD 90mm és eléggé lent van a feje. Szerintetek mire számíthatok a szülés időpontját tekintve?A baba sokat mozog, bár néha nagyon nyom lefelé, van hogy a gát környékén is feszítő érzést érzek.
2009. jún. 7. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem romlás ez tágulás:-))
2009. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával "küzdök", 37-38hetesen.

Lehet 40-41hetesen itt fogunk sipákolni, hogy mikor szedik már ki a csemetéinket. Nekem a terhesgondozáson mindig ezt mondják, hogy ennyi erővel még túl is hordhatjuk, persze lehet "megússzuk" az utolsó 1-2hetet.

2009. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes...

A 2001 azt jelenti, hogy a méhnyak 2 centire rövidült.

A külső és középső méhszáj zárt. Viszont a belső meg nyitott...

Ez képtelenség:) Ahhoz hogy a belső is kinyíljon, a külsőnek és középsőnek is nyitva kell lennie.


A 2102nél annyi a változás, hgoy a külső is nyitva, és a belső is 2-2 centire. De a szám alapján a középső méhszáj zárt...

Nem írtál el valamit?



Amúgy ez a szám önmagában nem jelent semmit.

Előző babánál a 35.héten már 1111 voltam, és a 24.héttől fokozatosan nyíltam ki. Mégis ráhúztunk 4 napot, és akkoris indították:) És a 35. héttől már szépen lent volt a babám feje, nekem is feszített, csak épp nem akart még kibújni.

2009. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!