Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Ma voltam...

38 hetes vagyok. Ma voltam dokinál, aki megvizsgált. Azóta ilyen pecsételő vérzésem volt! Ez normális? (A méhszáj nyitva, ez befolyásol valamit? )

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen garatula mindjárt szülsz!!!!!!!!Vagyis a nyák dugó távozott.De jó neked.Valószínű nem soká elmegy a magzatvízed is. A méhszáj nyitva akkor ténlg nemsoká szülsz. Hívd fől most a dokid, és szólj neki hogy kicsit véreztél és hogy valószínű a nyák dúgó távozott. Könnyű szülést. 38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és írj be a kommenbe ha beszéltél a dokiva, hogy mit mondot.Köszke
2008. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nyákdugó már 1 hete távozott és még mindig egyben vagyok! Azt mondta a doki, hogy a méhszáj bő 1 ujjnyi! de még nem érzem hogy szülni mennék. :( Pedig már nagyon mennék!!
2008. ápr. 9. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a vizsgált miatt vérzel kicsit, nem hiszem hogy gond lenne, ha nem erős vérzés és nem görcsölsz.

A nyákdugó távozása után még lehet 2-3 hét is a szülés..

Még bírj ki egy kicsit, nincs sok vissza, bármikor megindulhat.-)

2008. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindjárt szülni fogsz! A nyitott méhszáj arra utal, hogy tágulási szakaszban vagy(ha jók az infóim), kitartás, nemsokára a kezedben tarthatod a gyermekedet! :)
2008. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatod volt?Én az első válaszóló vagyok, és nem értem hogy miért kéne vérezned a vizsgálat után.?De azért hívd fől a dokidat mindenképp, hátha ő mond valami okosat.
2008. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fajt a vizsgalat?

Ugy ertem, megtagitotta kicsit a mehnyakat?

Szoktak, es utana elofordul, h megindul a szules.

2008. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,fájt a vizsgálat,nem is kicsit!!!
2008. ápr. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!