Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok,1200...

30 hetes terhes vagyok,1200 gr a babám becsült súlya. Nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Most diétán vagyok terhességi cukor miatt,diéta előtt mindig az adott hétnek megfelelő volt a babám mérete,sőt picit nagyobb is volt.
2008. ápr. 9. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy kisebb, mint amit az átlagnak írnak, de ez csak becsült súly, ne felejtsd el, hogy nem mindig pontos! Az is lehet a következő UH-n már teljesen átlagnak megfelelő lesz a súlya. Ha a többi adata jó, és a doki sem mondta, hogy bármi baj lenne, akkor szerintem ne izgulj!

További szép heteket a célegyenesben!

2008. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én meg a 38.-ba és nekem tegnap mérték.2750g 50cm én is diabeteses vagyok,és ha megnézed az enyémet az se valami bálna, ami nem is baj, mert szerintem a 3000g babák a legszebbek.Viszont a tiéd ténleg csepp. De a doki nem mondott semmit? Az az igazság hogy a terhességi cukor betegségnél a dokik próbálják a babát minnél kisebben tartani, mert bármikor megugorhat a súllya.Ahogy írod is hogy picit nagyobb volt a baba, régebben, az sem túl jó.Nekem a 30.héten most néztem meg 1430g volt.Úgy hogy ne aggódj, ha melessz, már a babód nem kell diétáznia neki se , és szépen fog gyarapodni. Sok sikert 38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igyekszem nem aggodni,próbálok nem arra gondolni,hogy valami baj lenne.
2008. ápr. 9. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 27 hetesen volt 1026 gramm. Nekem akkor átlagnak mondták. :)
2008. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is 30 hetes vagyok,én kedden voltam UH nekem 1750g és 40,5cm mértek.Én meg attól tartok hogy óriásbébim lessz.Az első babám meg 30 hetessen 1300g volt azt mondták nagyon kicsi és mégis 3250g és 50 cm jött világra,de én akkor nem 40 hétre szültem hanem 42 mert kicsit elvolt számolva.Ne aggódj minden rendben!!!!!Boldog babavárást.
2008. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!