Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, felfazt...

8 hetes terhes vagyok, felfaztam, elvetelek?

Figyelt kérdés
Nem csip es vecere sem kell jarnom, csak faj ott lent egy kicsit,dr hoz meg nem tudok menni, kulfoldon vagyok.volt mar valakinek felfazasa es megmaradt a baba?nem verzek es a hasam sem faj.
2008. ápr. 9. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy felfáztál? Nem lehet, hogy azt a kis fájdalmat csak a terhesség miatt érzed?

Ha nem görcsölsz és vérzés sincs, akkor szerintem nem lesz baj! Próbálj meg minél többet pihenni!

2008. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ami engem illet szerintem nem ahhoz azért egy kicsit többnek kell történie viszont ha feljössz a netre keress egy olyan oldalt ahol nőgyogyásznak tudsz írni és az konkrétan fog válaszolni.Csak vigyázz nehogy tovább fáz.
2008. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem krónikus hólyaghurutom van,most is épp augmentint szedek,24 hetesek vagyunk,és nagyon jól van a baba,

Szval ne ijedj meg,nem lesz baja, semmi az ég világon, de dokihoz ahogy tudsz menni kell,hogy mielőbbrendbe jöjj.Az alul a hüvely vagy a húgycső?

Addig is igyál nagyon sokat(kamillateás üllőfürdő segit),és ne tartogasd a pisit sem.Jobbulást!

2008. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. nem biztos akkor hogy fel vagy fázva.Amikor én is a 7-8.hétbe voltma, nekem is sokat fájt a hasam alja. Sőt mensi görcseim is voltak, meg kétszer véreztem is picit. Ha tudsz venni magnézim vitamint,a bérestől, nem tudom hogy ott kint van-e akkor vegyél, és napi 3*1-et vegyél be, ez csak vitamin hidd el sokat segít. Ha már enyhülnek a fájások, vagy már nem is fáj, le csökkentheted,úgy hogy ténleg ne fájon, de ne hagyd abba a szedését.Én már csak reggel veszek be kettőt, de ha ha vannak méhösszehúzódások, akkor délbe is veszek be, este meg egy pezsgő tabit is iszok, így elég jól vagyok.Jó babavárást, és ne izgulj.38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A felfázás fájó, sűrűn történő, kevés vizeletürítéssel jár, ami csíp. Ha neked nem ez van, akkor nem felfázva vagy. Lehet, inkább valami gombás fertőzés.

De ettől még nem fogsz elvetélni!

És orvos külföldön is van...

2008. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem a hugyholyagom faj amikor felfazom,belul..es sajnos biztos hogy felfazas.csak meg nem olyan eros..ezutan jonne a vecezes es a csipes gondolom csak en forro torulkozovel betakarva,kamillateazok..
2008. ápr. 9. 13:44
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap voltam a krankkassanal es ott mondtak hogy 6 honapra kell biztositast kotnom es olyan osszeget mondott ami nekem sajnos nincs.terheseg elott faztam meg igy fel, neoxazont szedtem es elmult egybol,csak most ahogy tudom nem szabad gyogyszert szedni..
2008. ápr. 9. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, jól teszed,igyál még mellé sok folyadékot!
2008. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen rengeteg folyadékot igyál.Hogy minnél többet pisilj, mert így el távoznak a baktériumok.Sajnos most a forró kamilla fürdő szóba se jöhet, de itt nálunk lehet kapni különbőző fürdő sokat felfázásra.Én is vettem már és nagyon jó.Abszólut természetes alapanyagokból.Valami t-betűs a neve de nem ugrik be. Ha ott van patika, valamit csak tudnak javasolni, terhesség alatt is.Vagy inkább gyere haza, mert nem éri meg kockáztatni, de reméljük hogy nem felfázás.Sok sikert 38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!