Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lehet baja?

Ugye nem lehet baja?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, 2 napja nagyon fáj a torkom és nagyon köhögök, minden köhögésnél érzem, hogy megfeszül a hasam és a "méhem izmai" is :-( Most meg már hőemelkedésem is van 37,5. Ugye ez még nem számít láznak és nem lesz baj? Vagy rohanjak az ügyeletre?
2012. febr. 25. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, nyugodj meg! Csillapítsd a lázad, az viszont fontos! Benuron, vagy Algopyrin bevehető lázas állapotkor.
2012. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Kicsit megnyugodtam. Lázat csillapítok persze!

Azért vagyok így megijedve, mert több, mint két évet vártunk erre a kis manókára, és most végre-végre úgy döntött, megérdemeljük, hogy ő legyen nekünk :-)

2012. febr. 25. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulalok a picihez :) kb 1 honapja ugyanez volt velem is. Ami segitett: méz!! Elkepesztoen sokat segitett! Pici kanalankent ettem, ejszaka is mezet szopogattam, ha kohogtem. Tenyleg rengeteg mezet elfogyasztottam a 4 nap alatt ( eddig tartott) + citrom, hagyma, rengeteg gyumolcs , foleg Narancs es grapefruit es sok

Sok folyadek. Ez jol 'atmos'. Oszinten szolva magam is meglepodtem hogy ilyen hamar kigyogyitottam magam, mert en alapbol gyogyszerkapkodos vagyok de most nem lehetett ugye.. Ja es sok pihi ! :)) gyogyulgass! 26 hetes km

2012. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es a 37.5 meg nem gaz de ha 38 fele szokik : hutofurdo!
2012. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A méz valóban csodákat tett velem is, már teljesen jól vagyok :-) Köszi tippeket! :-)

2012. febr. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!