Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a babámnak vagy csak...

Ártalmas a babámnak vagy csak élvezi, ha a cicám az ölemben van és dorombol?

Figyelt kérdés
20 HETES TERHES VAGYOK,ÉS AZT VETTEM ÉSZRE HOGY AMIKOR A CICÁNK AZ ÖLEMBEN DOROMBOL,ELKEZD MOCOROGNI A BABÁM.kÉRDEZTEM ORVOSOMAT,HOGY JÓTÉKONY-E DE Ő AZT MONDTA SZERINTE NEM.SZERINTETEK?ÉN SOK JÓ DOLGOT HALLOTTAM A DOROMBOLÁS ÁLTAL KELTETT REZGÉSEK HATÁSÁRÓL AZ EMBERI SZERVEZETRE.AKKOR CSAK NEM ÁRTHAT NEKI!
2008. ápr. 9. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

toxoplazma vizsgálat megvolt?lehet a dokinak a cicával való érintkezés nemtetszik.

a baba szerintem érzékeli a dorombolást és tetszik neki.nekem a multkor a kiskutyám tette a fejét a combomra és miután nem simogattam meg, morgott egy picit és a babám erre meg elkezdte magát neki nyomni a hasamnak.összeismerkedtek :D

boldog babavárást

2008. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha az orvos nem javasolja, biztos nem jó! a toxoplazma fertőzéstől nem félsz? tudod, többek között a macskák terjesztik!
2008. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A dorombolás biztos, hogy nem árt, sőt, szerintem a baba szereti, az enyém is szerette. :)

A doki inkább a fertőzésektől fél. (valószínű tényleg a toxoplasmától) De ha némelyik dokin múlna, akkor steril szobában feküdnénk végig a kilenc hónapot, és utána persze a gyerekkel az elkövetkezendő 18 évet.

Szerintem csináltasd meg a toxoplasma vizsgálatot, (a cicán is lehet) és ha az rendben, nincsen több félnivalód, mintha az utcán "eldorombol" mellettetek egy hangosabb motor.

2008. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1., Ha régi macskás vagy, úgyis rég túl vagy a fertőzésen, 2., Állatorvos ismerőseim még nem is találtak fertőzött házikedvencet, sokkal veszélyesebb a nem jól mosott gyümölcs-zöldség 3., Az én kisfiam és a cicám egyértelműen kedvelik egymást, a cica érzi a bébit, a kicsi meg ahogyan Neked is, rögtön megmozdul. Nem tudom, hogy valóban igaz-e, de néhány pszichés probléma esetén "kúraszerűen" tartatnak macskát vagy kutyát a beteggel.
2008. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én biztos vagyok benne hogy jo hatással vagy..hisz neked is jol esik mikor hozzádbujik a cicmic..ezt ö is érzi..a toxoplazmozis meg nagyon ritka és általában nem házban tartott cicánál van..ne aggodj..imádni fogják egymást..
2008. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó elöttihez :

mindenképp vizsgáltasd ki ezt a toxoplazma dolgot, mert

két nővérem van, mindakettőnek van jelenleg is macskája, nekem nincs, kutyám van.de gyerek korunkban mindig volt cicánk.

én már átesetem a víruson, ők nem :S

ez nem törvény szerű, hogy ha van cicád, már megvolt a fertőzés

2008. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok.Igen volt toxoplazma vizsgálatom,negatív lett.Ezért sem félek,h bármi baja lehet a babának.Köszönöm a válaszaitokat,szerintem sem lesz baja.Érezném ha nem lenne jó neki:)
2008. ápr. 9. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél volt egy vak kiscicánk, és az előszeretettel szeretett dorombolni, imádta a kisfiam.

Nem ártalmas a babának.

2008. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!