Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt mennyi idővel...

Szülés előtt mennyi idővel kezdenek lelasulni a babák? Nekem kb.3 napja nem mocorog úgy, csak csuklik, meg egy kicsit helyezkedik.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 17:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja 39.hetes vagyok.
2009. jún. 6. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lassultak le szülés előtt sem,ugyanolyan élénkek voltak,mint azelőtt.Még vajúdás alatt is.
2009. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem utolsó nap is nagyon aktív volt!
2009. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém az egyik nem lassult le, a másik nagyon. Vajúdás alatt meg sem mozdult szegény. Amúgy elötte nap.
2009. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik babám se lassult be,még vajúdás alatt is mozgott.
2009. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem se lassul be...nekem szó szerint mintha egyre jobban pörögne(kb.2napja)

39hetes

2009. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha érzed, az jó, de nekem a védőnő azt mondta, hogy a babák nem lassulnak le, és ha nem érzed, biztos, ami ziher, irány az orvos!

Szerencsére te azért érzed, de figyelj rá (bár azért ne ijedj meg, csak tartsd figyelemmel).


Jó tanácskéánt általában azért leírnám, hogy azt is mondta, hogy ha nagyon ne érzed, nem kell rögtön hívni az orvost, hanem először igyál-egyél valami jéghideget (jeges víz, fagyi, stb.), és ha egy órán belül nem mocorog, akkor inkébb menj el megnézetni, nehogy baj legyen, inkább feleslegesen aggódj, mint utána bánd.

Egy kalappal! :)

2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!