Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok!...

25 hetes terhes vagyok! Elkezdtem vérezgetni, lehet ez a méhszájsebemtől? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Szerdán be mentem a kórházba mert vérezgettem,és meg nézték ,hogy nincs e nyitva a méhszáj ,de zárva volt.

uh-n meg nézték a babát és hogy nincs -e lepény leválás.

Minden renben volt,de azért bent tartottak máig. Ma jöttem ki és már nincs vérzésem.De mondtam hogy szerintem a méhszájsebem vérezhetett ,de nem nézték meg

ilyenkor már nem nézik meg????


2009. jún. 6. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van méhszájsebem.Ha minden oké akkor attól van szerintem.Nekem az elején vérzett utána meg barnás folyás.Ha jobban megeröltettem magam akkor erősebb.És most a végén is erösebb gondolom a súlytól ahogy ereszkedik a pocakom.Én már megpróbálok nem tudomást venni róla.Nekem se nézték csak az elején mikor megállapitották.Lehet jobban megerőltetted magad a napokba?!Könnyű mondani de probálj ne foglalkozni vele,persze kivéve ha erős vérzésed van.Pihenj sokat!Jó baba várást!39hetes
2009. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!