Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy fáj a hasam...

Miért van az hogy fáj a hasam alja, kicsit görcsöl, mint amikor meg akar jönni,22 hetes terhesen? ez mit jelent, baj van? szokott este is, vagy kora reggel vagy épp napközben.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is szokott ilyen lenni. Ha nem erős görcs, akkor nincs baj, valószínűleg csak nő a méhed.

Próbálj többet pihenni, ha keményedik a hasad, akkor beszélj a dokiddal és szedj magneB6-ot.

26 hetes kismami

2008. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem nagyon görcsöl, és nem vérzel, hanem tényleg csak ilyen mindjárt megjön szerű görcs, akkor nincs gond.ez akár minden hónapban is előfordúlhat.

boldog babavárást

2008. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,én 31 hetes vagyok és minden hónappan görcsölgetek.Most az orvosomtól Magne B6 kaptam.Állítólag nagyon jó a görcsök és a keményedés ellen.Kellemes babavárást és nyugi!!!!!!
2008. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a Magne B6 szedem,3X1
2008. ápr. 9. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj 3x2-t.
2008. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annyit szedj amennyit az orvos javasolt!
2008. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!