Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok és elviselhetet...

8 hetes vagyok és elviselhetetlenül hányingerem van reggel és már napközben is. Mit lehetne tenni ellene? Szagokra is nagyon érzékeny vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hányingerre magne B6-ot szoktak ajánlani v. gyömbéres limonádét, gyömbéres kekszet esetleg muffint - te is készitheted mindegyiket.


a szagok ellen sajnos annyit tudsz tenni hogy nem te viszed le a szemetet és befogod az orrod... idővel elmúlik.

2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de én még 16 hetesen is ilyen carul vagyok. Előző terhességem meg sem kottyant...bezzeg most..aztán csakis lány lehet :O)
2010. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szagokra nekem a citromolajjal átitatott zsepi jött be. A buszon is azt szagolgattam. :-)
2010. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonyaszirup nekem segített, egyrészt tele van vitaminnal, és a húgyuti fertőzést megakadályozza, másrészt mivel sok benne a B6,B12 vitamin teljesen elmúlt a hányingerem 2 nap altt.
2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!