Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 4 napja fáj a torkom elviselhe...

4 napja fáj a torkom elviselhetetlenül. Voltam ma reggel dokinál és azt mondta, hogy mandula elhalás,most 5 napon keresztül kell,napi 2 injekcíot kapnom.Most ez mit jelent, hogy elhalt?

Figyelt kérdés
van 1 cicám,gyülöli öt a mostoha apám,azt mondja hogy biztos a cicámtól kaptam el valamit,hogy beszívtam véletlen egy pár szörszálat.ugye ennek semmi köze a cicámhoz?most ki kell majd veni a mandulámat,ha nem gyógyul meg?ja,és fenicilint kapok injekvíoként.alig tudok enni,annyira fáj,inni sem tudok.mit csináljak?
2008. nov. 5. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremnek is mindig fájt a mandulája, ő Aloe Verát szedett valamilyen foghagymás tablettát és azóta nem is fájt a mandulája. Azt nem tudom, hogy a cicádnak köze van-e a betegséghez, de szerintem próbálj ki valamilyen növényi eredetü szereket, lehet segítenek. Mihamarabbi gyógyulást!
2008. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!