Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 23-án volt meg utoljár...

Április 23-án volt meg utoljára. Mekkora lehet a bébim?

Figyelt kérdés

Tehát ápr. 23-a volt az utolsó menstruációm első napja. Június 3-án voltam orvosnál, megnézte a bébit UH-val és azt mondta hogy minimum 7 hetes. :) Én úgy számoltam hogy jún. 4-én lesz pont 6 hete az utolsó mensi első napja.

Ezenkívül május 18-án (3 nappal a nem várt menstruáció előtt) csináltam egy tesztet, amit először kidobtam, mert annyira halvány volt a második csík hogy azt hittem negatív. Aztán 22-én reggel első vizeletből csináltam még egyet, azon már erőteljesebb volt a második csík, de még mindig nem olyan sötét mint a control csík.

A lényeg, hogy szerintem kizárt dolog hogy 7 hetes legyen, mert akkor már az első teszt is jobban kimutatta volna. Egyébként pedig állandóan az az érzésem van hogy 2 baba növekszik bennem! :)

Lehetséges hogy ezért tűnik nagyobbnak? (A petezsák látszódott, ami 13x30 mm-es volt.)

Vélemények, tapasztalatok?

Tudom hogy előbb-utóbb kiderül ha ketten vannak, de olyan kíváncsi vagyok más is volt e/ van e így?

Köszönöm a válaszokat! :)


2009. jún. 6. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is csak 6 hetes vagy:) 6+2 de lehet az Uh alapján nagyobb a baba és emiatt mondta hogy 7 hetes!
2009. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem április 21-én volt az utolsó mensim első napja.Csütörtökön voltam uh-on,a doki azt mondta aznap vagyok 6 hetes 2 napos.Ma vagyok 6 hetes,4 napos.És már volt szivhang:))Tehát Te ma 6 hetes 2 napos vagy
2009. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6+2 hetes vagy, pont mint én. Nekem is ápr. 23-án volt meg utoljára. Ha ez viszonyítási alapot nyújt, akkor nekem a nemvárt után egy nappal, május 20-án esti vizeletből lett olyan erős a második csík mint a kontrollcsík
2009. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én pont hat hetesen voltam dokinál, már vert a babám szíve
2009. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az az igazság hogy nem UH vizsgálaton voltam, csak a rendelőben lévő "őslelet" UH-val nézte meg a doki a bébit.

Azt mondta lehet hogy nem is fogunk semmit látni, ennek ellenére nagyon szépen látszott a petezsák és azt mondta ő a magzatot is mintha látná benne. :)

Nem tudom hogy azzal a géppel egyáltalán lehet e szívhangot nézni, tényleg nagyon alap UH készüléket képzeljetek el.

3 hét múlva megyek megint, remélem minden rendben lesz, Nektek is ezt kívánom, vigyázzatok magatokra!!! :)

2009. jún. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!