Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol kimondottan az ikrek fejlődését követik hétről hétre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem is pont az ikrek fejlődését, de biztos találsz rengeteg olvasnivalót.

2009. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ikres vagyok,18 hetes.Én nem találtam "normális" ikres oldalt,ahol tényleg mindent leírtak volna,a fejlődésükről, ill. a születés utáni gondozásukról,pedig megnéztem mindent,pl. ikersiker,ilyesmik.Helyette megvettem a Hurrá,ikrek! c. könyvet,na ebben a-z -ig minden le volt írva,hasznos tanácsokkal teli,hasonló vagy ugyanolyan problémákkal küzdő kismamák beszámolóival,mint én.Ajánlom Neked,és boldog babavárást:)
2009. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, az ikrek.lap.hu nekem se jött be, csupa fölösleges link csak. Én még kicsi terhes vagyok, 7 hetes. mondta is a doki hogy még ebből egy is lehet, ne ijedjek meg ha mégsem 2 lesz. Mikor derül ki biztosra hogy megmarad mind a kettő?
2009. jún. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!