Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akinek csíkosodni...

Kismamik! Akinek csíkosodni kezdett a hasa, annak pontosan a hasa melyik részén?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, meg szeretném előzni a csíkokat, bár tudom, hogy ez egyénfüggő és lehet, hogy nem tehetek semmit. Azért próbálkozom, legutóbb azt hallottam ha leszáll a has, akkor jobban jönnek a csíkok, de hova?
2009. jún. 6. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
velem azt történt,hogy a terhesség alatt egy csomó hejen kicsikosodtam,de a hasam nem!erre szülés után!!pár nappal a hasam is az lett!amugy egyik bnömnek mindehol csikos a hasa,pedig krémet is használt..
2009. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egyénfüggő. Nekem szerencsére nem csíkosodott, sima testápolóval kentem. Szülés után a csípőcsontjaim mellett voltak kis repedések, de szerencsére nyom nélkül eltűntek. Mikor NST-re jártam nagyon sok kismamának volt csíkos a pocija, mindenkinél más helyen. Volt akinél az egész poci, volt akinél csak a hasa alján, vagy a hasa felső részén, szóval tényleg mindenkinél ás helyen. Az a legbiztosabb, ha kened az egész tested!
2009. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is azok közé tartozom,akiknek a poci leszállásakor csikosodott ki a böre...a 35.hétig semmi nem volt,aztán egyik nap megláttam a köldököm alatt pár centivel 3 pici csíkot.terhességem eleje óta kentem magam,úgyhogy nagyon örültem...azok a csíkok persze megnöttek azota,meg szaporodtak is,de nem vészes.az oldalamnál a csípömnél is kijött 2 lila pont szerü csik.ez van.ha hajlamod van rá,valoszinüleg ugyis kijönnek... :( 39hetes kismami
2009. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem csak a jobb oldalon eléggé alul van egy jó nagy csúnya csík.De most kezd pár új is kijönni :s. Pedig kenem én is! Meg képzeld nekem a térdem belő részén is lett pár csík.Nem valami szép! 30 hetes km
2009. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy kár volt feltennem a kérdést, mert most már tudom, hogy máshol is jöhetnek a csíkok, eddig csak a hasam meg a mellem féltettem :(
2009. jún. 6. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a terhesség elejétől fogva kenem magam, ráadásul nem is sima testápolóval hanem speciális krémekkel, de hiába, a hasam alja két oldalt egyre csíkosabb és a combom belső része is, meg a térdem a hajlatokban is. :-( Ez ellen nincs mit tenni, de a lényeg, hogy a férjem így is gyönyörűnek és kívánatosnak talál. 28 hetes kismama
2009. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elejétöl kenem magam erre kitalált olajjal,de mára már olyan csúnya a hasam,hogy sirhatnékom van töle. :( Elöször a csipöm lett az,utána a hasam alaja,mostmár költöznek feljebb is...ráadásul sok van! Nem szép,de ez van.
2009. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!