Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már alig várom a 12. heti...

Már alig várom a 12. heti uh-t. Most vagyok 8+5. (7 hetesen voltam utoljára) Ti hogy bírtátok? Vagy elmentetek magándokihoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt engem 8. 10.és is hívott a doki uh-ra hogy figyelje fejlődik-e a baba rendesen.

Pont tegnap volt a 12 heti uh :)

Szerintem próbáld meg kibírni, ne aggódj biztos minden rendben van! Gratulálok a babához! :)

2012. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 7 hetesen voltam utoljára és nagyon nehéz volt kibírni, de holnap végre megyek a 12 hetes uh-ra. Magándokihoz járok amúgy is és azért nem vagyunk annyira eleresztve anyagilag, hogy 2 vizsgálat közben is el tudjak menni a magam megnyugtatására. Vigyázz magadra, szedd a vitaminokat és kitartás! Eljön az a nap!

Boldog babavárást!

2012. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom honnan írsz de én elmentem a (Budapest)Blahán lévő kórházba senki nem kérdezte hogy kerültem oda(Aszódi vok) és nem kellett időpont elmondtam a dokinak a részleteket és nemsokkal később az ultrahang előtt ültem./engem megnyugtatott a dolog./
2012. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vidéki megyeszékhely. Itt sztem nem viszik túlzásba az uh-t, hacsak nincs valami baj, az meg inkább ne legyen. Valahogy csak kibírom... :)
2012. febr. 23. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem járok magándokihoz. A 7. hét után a 12. héten néztek meg, már alig bírtam ki, de végül kitartottam (sajnáltam a pénzt), most 13 hetes vagyok.

Kitartás! Szerintem ne menj el előbb, nagyon sok pénz, ha meg gáz van, az nem fogja rendbehozni a dolgokat.

2012. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!